Jump to content

Satılık 1.Nesil 2006 Model Mazda 3 Dynamic Sedan

bosphoruss9

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba arkadaslar aracım 2006 model dynamic donanım manuel 127bin kmde.4lastik dunlop gecen sene mayıs ayında takıldı.100bin bakımı avare yada avans deniyor o bilyalar değişti 105binde debriyaj baskı balata değişti.lpg var.98binde takıldı.sağ önden ufak kazası var. sağ far camurluk mazda amblemi olan ızgara değişik kaput lokal boyalı tavan bagaj boyasız aracın kapıları çizikten sebep boyalı suan arka tampon boya istiyor bn boyatmadım alanın tercihi.tramerde 900 ve 250tl  var...aracı bu sartlarda gecen sene eylül 9da istanbulda yasayan arkadasımdan aldım.aldıktan hemen sonra 4 adet ngk lpg bujisi taktım 2 ay sonra akü bitti onu değiştim ocak gibi debriyaj alt merkezi yağ kaçırıyormus sakarya mazda servisinde onu değiştim.(yazdıgım herseyin evrakları kitapçıkları makbuzları vs duruyor)..uzun uzun yazdım çünkü malum siteye koymıcam aracı sürekli insanlar arıyor 30 a koysam 28 olmazmı diyor. 28e koysam 26ya geliyorum diyor 24e koysam 22ye el sıkısalım diyorlar.pazarlık sıfır satanla yapılır bnde sizin gibi para verip aldım desem millet laf anlamıyor....haziran 16 muayene bitiyor.istendiği takdirde muayeneden geçirip teslim edebilirim.fiyatı 27.500tl  

ayrıca benim gibi hiç abartmadan düzgün fiyat etiketine sahip 2010-2011 model dizel sedan mazda 3lerle takas yapabilirim(üzerini nakit vericem)..ilgilenen arkadaslar forum üzerinden yazsın ben geri dönerim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-3-manuel-214181904/detay

arkadaslar aracı maalesef ilana koydum.24mayıs olarak görünüyor.fakat ilanı o zaman hazırladım yayında olmayanlar kısmında beklıyordu.bakımları bugün yapıldı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla hiç dikkat etmemiştim o şekilde ama boya oldugunu sanmıyorum.yarın sabah sase no için araç basına gidince onada dikkat ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...