Jump to content

Mazda CX-3 İçin Renk Tercihiniz Nedir?

Mehmet Özdemir
 Paylaş

62 oy

1. 1. Mazda CX-3 İçin Renk Tercihiniz?

• Kutup Beyazı
    • Seramik Grisi
    • Derin Mavi
    • Kristal Beyazı
    • Dinamik Mavi
    • Jet Siyahı
    • Meteor Grisi
      0
    • Ateş Kırmızısı
    • Titanyum Grisi

Tavsiye Edilen Mesajlar

Aynı benzer soru Cx-5 içinde sorulmuştu bir dönem. Cx-5 için söylediğim, Cx-3 içinde geçerli. Söylediğimi hatırlayamayanlar için tekrarlıyorum.

Mazda Cx-5 veya Cx-3 olsun, benim olsun, isterse bok rengi olsun. Ama benim olsun. :D

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kırmızı olsun beş kuruş fazla olsun :D

2.000 tl fazla oluyor zaten :) böyle anlarda "hımm şu renk daha güzel" diyip ona inanmak hoş olabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynı benzer soru Cx-5 içinde sorulmuştu bir dönem. Cx-5 için söylediğim, Cx-3 içinde geçerli. Söylediğimi hatırlayamayanlar için tekrarlıyorum.

Mazda Cx-5 veya Cx-3 olsun, benim olsun, isterse bok rengi olsun. Ama benim olsun. :D

Tercihiniz autmn bronze o zaman :) Güz kahverengiydi sanırım Türkiye deki isimlendirmesi. Güneşte güzel de karanlık, bulutlu havalarda bok rengi gibi duruyordu internette. Sırf bu renginden dolayı bir Mazda 3,ü kaçırdım. Şu anki kuzu için el sıkıştıktan sonraki gün devir vs. işleri için yola koyulduğumuzda yolda bu renkten bir 3 gördüm, pişman oldum, tükendim, bittim, eridim. 

Şu an okulumda mahallemde iki adet bu renkten 3 var, gördükçe üzülüyorum, kıskanıyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Siyah cok başka ama en kullanışsız renk. Yine de oyum siyaha

Sık yıkama imkanı varsa arabayı çok agresif gösterir ama çabuk kirleniyor. Eski arabam siyahtı. Bazı arabalara siyah çok iyi gider.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ahaa!! Titanyum renk değiştirmiş :D Şahsi tercihim herzaman Siyah, sonra Meteor Grisi.. Ama Derin Mavi de de aklım kalmadı değil.. Hatta Meteor'u bile bir kenara bırakıp Derin Mavi'yi tercih edebilirim. Renkler iyimiş..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...