Jump to content

2. Nesil Mazda 3 Aks Değişimi

Esquirenet
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda 3 2010 sağ aksın değişmesi gerekiyormuş nereyi aradıysam bulamadım. 2003,2005,2006 modellerin akslarının olacağını söyleyenler var bilen varsa yardımcı olursa memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aks başları mı yoksa komple aks mı? Muğla yetkili servisi Gören otomotiv var, telefonla ulaşın kendisine. Malzeme konusunda çok yardımcı oluyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aks başı, isminden anlaşılacağı gibi aksın başında bilyalı falan oynar bir malzeme. Aksı komple değiştirecek ne gibi bir durum var ki? Bence yanlış anlaşılma var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bencede :) adama diyorum sag dis aks basi adam bana tek satilmaz diyor kayseride 75 tlye buldum 2003 sonrasina uyumludur dedi ama bazilari olmaz diyor kimide olur diyor biri yalan soyluyor ama kim :)

Hersey yirtik korukten sonra oldu sola tam kirdigimda sagdan tik tik ses geliyor tabi duz yolda olmuyor ses

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam aynı sorunu bende yaşadım. körük yırtılıyor ve içine su alıyor sonra bilyalarda sıkıntı oluşuyor .aks başlarını değiştirttim sadece. hatta sökülürken bilyalar yere dökülmüştü.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam aynı sorunu bende yaşadım. körük yırtılıyor ve içine su alıyor sonra bilyalarda sıkıntı oluşuyor .aks başlarını değiştirttim sadece. hatta sökülürken bilyalar yere dökülmüştü.

Serviste mi değiştirdiniz. yoksa yan sanayi mi taktırdınız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam geçmiş olsun. 1. Nesil aracimda da benzer bir durun yaşanmış benden onceki sahibinde. Körük yine kendini usta zanneden bir eleman tarafindan plastik kelepçeyle tutturulunca bir sure sonra kelepçe kopar ve bilyalar yagsizliktan dağılır. Ankarada torna kaynak v.s. tadilati yapılmış ve yapan usta 3-4 sene gider demiş. Aracin önceki sahibi internetten sipariş vermis yurtdisindan ama o da otomatikler icin uygunmus bizim arac manuel, olmamış. Konuyu okudum ama kaçırmış olabilirim, sizin arac otomatik mi ? Bendeki sol ic aks. Olursa bendekini vereyim işiniz hallolsun. Eve gidince fotografini cekirim gerekirse bildirin bana

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Serviste mi değiştirdiniz. yoksa yan sanayi mi taktırdınız.

sanayide değiştirdim. benim aracım mazda değil fakat aynı parça olması lazım ben de aynı tıkırtı sorunlarını yaşamıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
23.06.2015 at 17:15, Suleyman_46 :

Hocam geçmiş olsun. 1. Nesil aracimda da benzer bir durun yaşanmış benden onceki sahibinde. Körük yine kendini usta zanneden bir eleman tarafindan plastik kelepçeyle tutturulunca bir sure sonra kelepçe kopar ve bilyalar yagsizliktan dağılır. Ankarada torna kaynak v.s. tadilati yapılmış ve yapan usta 3-4 sene gider demiş. Aracin önceki sahibi internetten sipariş vermis yurtdisindan ama o da otomatikler icin uygunmus bizim arac manuel, olmamış. Konuyu okudum ama kaçırmış olabilirim, sizin arac otomatik mi ? Bendeki sol ic aks. Olursa bendekini vereyim işiniz hallolsun. Eve gidince fotografini cekirim gerekirse bildirin bana

ben alayım mı hocam sizdekini? 2010 otomatik var bende..sol aks sıkıntılı :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...