Jump to content

3. Nesil Mazda 3 İçin Lip Yaptırıyoruz

Anarchist
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba,
Maalasef artık resimdeki güzel lip'im yok  :( gün içinde yapılan 2 hata(kaldımdan geri inerken sürtmem ve üzerine plastik dubaya dokundurmam sonu oldu)ardından bana 1 lipe mal oldu.

Şimdi yeni lip aramaktayım çünkü acaip gözüm alışmıştı ancak yapı olarak bu dandik malzemeye 1000 tl vermeye hiç niyetim yok. Yaklaşık 10 yer ile görüştüm sayısız yere baktım, hiçbir sonuç alamadım. Sorun bilindik bir mesele aslında araç az olduğu için kimse yapmıyor.

Ancak ileri gelen firmalardan biri yardımcı olacak. Bu işe niyetli olan min.5 kişi arıyorum. kişi sayısı fazlalaşır ise maliyet düşecek. Konuyu anladığınızı umuyorum, detayları özelden görüşürüz.

post-8657-0-17198000-1435396338_thumb.jp

Yaptırmayı düşünenler-isteyenler

1- Anarchist

2- Engin Şişman

3- goodpasture

4- Xanatoliax

5- Fatalhand

6- BrsDrms61

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim. Evet serviste takmışlardı. Normalde aracın orjinalliği ile çok oynamayı sevmem ancak bırakın beni etrafımdaki bütün arkadaşlarım olmazsa olmaz diyor şu anda. Aslında plastik dubaya dokundurunca düştü. Ve ben sanayide arkadaşımın dükkanında yine aynı şekilde monte ettim ve dedimki çok alelade takmışlar ama sanırım darbe aldığında tampona zarar vermesin diyedir. bende aynı şekilde alelade vidaladım geçtim. 1 gün sonra 110 km hızla giderken ses duymam ve aynadan başka araçların üzerinden geçmesini seyretmem bir oldu :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim. Evet serviste takmışlardı. Normalde aracın orjinalliği ile çok oynamayı sevmem ancak bırakın beni etrafımdaki bütün arkadaşlarım olmazsa olmaz diyor şu anda. Aslında plastik dubaya dokundurunca düştü. Ve ben sanayide arkadaşımın dükkanında yine aynı şekilde monte ettim ve dedimki çok alelade takmışlar ama sanırım darbe aldığında tampona zarar vermesin diyedir. bende aynı şekilde alelade vidaladım geçtim. 1 gün sonra 110 km hızla giderken ses duymam ve aynadan başka araçların üzerinden geçmesini seyretmem bir oldu :(

Yazının başını okurken aslında kurtarılabilir mi biraz uğraşılsa derken sonu hüzünlü bitti. :( Tekrar geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Konu başlığını değiştirdim belki daha çok dikkat çeker ;)

kesinlikle çekti..birinci çoğul şahıs ekine binaen burdayım takipteyim :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

olabilir bende varım , ayrıca  navi işini 2000 tl vermeden çözebilen varsa onada varım :)

Navigasyonu benimde halletmem gerekiyor,siz bir çözüm bulursanız buraya yazarsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlk mesajın altında yaptırmak isteyenler ve düşünenler diye liste oluşturdum. İlave oldukça listeyide güncelleriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlk mesajın altında yaptırmak isteyenler ve düşünenler diye liste oluşturdum. İlave oldukça listeyide güncelleriz.

Konu ismini Yaptırıyoruz olarak güncelledim. Tüm moderasyon çalışıyoruz valla bu işin olması için :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...