Jump to content

Türkiye Geneli Mazda Usta Tavsiyeleri

oseran
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

59 dakika önce, Oziyal :

Arkadaşlar merhaba,

Önümüzdeki hafta İstanbulda olmayı planlıyorum ve benim aracı bir Adem usta baktırayım diyorum ne dersiniz? çok yoğun olurmu önceden görüşmek gerekirmi yada sizlerden referans vermek gerekirmi :)

Yalçın selam,

Adem usta hafta sonları yoğun oluyor. Muhakkak telefon açman gerekiyor. Aracında bir problem, sıkıntı var mı ?

Gidersen benim selamımı söyleyebilirsin. MazdaClubTR'den İlhan demen yeterli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, İlhan :

Yalçın selam,

Adem usta hafta sonları yoğun oluyor. Muhakkak telefon açman gerekiyor. Aracında bir problem, sıkıntı var mı ?

Gidersen benim selamımı söyleyebilirsin. MazdaClubTR'den İlhan demen yeterli.

Haftaya cuma gibi düşünüyorum İlhan, aslında görünürde bir problem gözükmüyor ama debriyaj balatası değişmişti ondan sonra birşeyler yanlış gibi bilmiyorum bir genel kontrol yaptırıp neler yaptırmam gerektiğinin listesini çıkartıp yavaş yavaş yaptırayım diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Herkese merhaba
Sultangazi çevresinde, sanko sanayi sitesi ve ikitelli sanayi sitesinde bakımlarını onarımlarını yaptırabileceğim yardımcı olacak tanıdığınız bildiğiniz iyi bir mazda ustası var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

59 dakika önce, Carizmatik_34 :

Herkese merhaba
Sultangazi çevresinde, sanko sanayi sitesi ve ikitelli sanayi sitesinde bakımlarını onarımlarını yaptırabileceğim yardımcı olacak tanıdığınız bildiğiniz iyi bir mazda ustası var mı ?

Erdem merhaba forumda mevcut ortak konu başlığının altında birleştirdim mesajını.  Konun diğer sayfalarına göz atabilirsin. Birde şöyle kilitlenmiş olan eski bir konumuz var.

Sana en yakın usta sanırım aşağıda ki bilgilerini verdiğim yer. Forumun sayfasında yazan bilgilerden  edindiğim bilgiler doğrultusunda.

. Oto Veysel - Öner (Taş) Usta: 0532 544 39 18, Ortağı Engin (Şenler) Usta: 0535 822 98 98. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi - Atatürk Oto Sanayi Sitesi 11. Sk. No:319, Başakşehir - İSTANBUL e-mail adresi: oner_can_@hotmail.com,  enginsenlerr@hotmail.com, Dükkan tel: 0212 485 85 24.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, İlhan :

Erdem merhaba forumda mevcut ortak konu başlığının altında birleştirdim mesajını.  Konun diğer sayfalarına göz atabilirsin. Birde şöyle kilitlenmiş olan eski bir konumuz var.

Sana en yakın usta sanırım aşağıda ki bilgilerini verdiğim yer. Forumun sayfasında yazan bilgilerden  edindiğim bilgiler doğrultusunda.

. Oto Veysel - Öner (Taş) Usta: 0532 544 39 18, Ortağı Engin (Şenler) Usta: 0535 822 98 98. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi - Atatürk Oto Sanayi Sitesi 11. Sk. No:319, Başakşehir - İSTANBUL e-mail adresi: oner_can_@hotmail.com,  enginsenlerr@hotmail.com, Dükkan tel: 0212 485 85 24.

İlhan abi Çok hızlısın :) teşekkür ederim =)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12 dakika önce, Carizmatik_34 :

İlhan abi Çok hızlısın :) teşekkür ederim =)

Rica ederim umarım işini görür. Ama senden ricam, sonuçlanınca yorum yazarsan sevinirim. Bir başka Mazdaseverin eminim işine yarayacaktır.

Kolay gelsin, keyifli forumlar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

24 dakika önce, İlhan :

Rica ederim umarım işini görür. Ama senden ricam, sonuçlanınca yorum yazarsan sevinirim. Bir başka Mazdaseverin eminim işine yarayacaktır.

Kolay gelsin, keyifli forumlar diliyorum.

tamam abi inşallah kazasız belasız gider gelirim 
iyi forumlar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

arkadaşlar yarın arabayı denizlide bayrak oto ya götüreceğim. daha önce giden arkadaş varsa yorumları alablirmiyim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, muratusluu :

arkadaşlar yarın arabayı denizlide bayrak oto ya götüreceğim. daha önce giden arkadaş varsa yorumları alablirmiyim

@emekli abinin bu konuda bilgisi olabilir. Gördüğünde muhakkak yanıtlayacaktır kendisi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, muratusluu :

Denizli ile ilgili en son tavsiye aşağıdaki dokümanda var. Onun dışında @İlhan'ın da dediği gibi bilgi sahibi olanlar cevaplayabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...

arkadaşlar merhaba 2011 1.6d mazda3 sahibiyim ve afyonda yaşıyorum. afyonda mazda servisi yok aracı 10 bin bakımına götürebileceğim güvenilir bi yer var mı? bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, M.E.G :

2011 ve 10 binde mi araç? 

Başlık ve içerik yanlış bence..10 bin katları bakım demeyi kast ediyor bence arkadaşımız.

19 dakika önce, Drdemirörs :

arkadaşlar merhaba 2011 1.6d mazda3 sahibiyim ve afyonda yaşıyorum. afyonda mazda servisi yok aracı 10 bin bakımına götürebileceğim güvenilir bi yer var mı? bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim

Şu konuyu bir incelemenizi öneririm. Parçaları kendiniz tedarik ettikten sonra, bilindik bir yerde bakımı yaptırabilirsiniz. Yahut BoschCar servisi var mı yok mu bakabilirsiniz size yakın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
11 dakika önce, M.E.G :

Erzurum Kayakyolundayım... Siz?

Toyota da manuele almadığınız sürece dip gaz yaparsanız tam güç devrine ( 6000 devir) çıkıyor 210 da da öyle gidiyordu. Araç sürekli bağırma modunda. Yokuş çıkıyorsunuz hız sabitleme ile bir anda 4000-5000-6000 devire çıkıyor. Araç içindekiler "ne oluyor lan" diye tedirgin oluyorlar. Araç hem gitmiyor hem bağırıyor :D Aynı yokuşu manuel modda 7. viteste 2500 devirlerde çıkıyor. 

bende istasyon caddesindeyim . aracı servis dışında götürebileceğim bildiğiniz bir yer var mı acaba? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 dakika önce, NeW3 :

bende istasyon caddesindeyim . aracı servis dışında götürebileceğim bildiğiniz bir yer var mı acaba? 

Yer var tabiki ama yaptıracağınız işleme bağlı olarak servise gitmenizi öneririm. Orjinal parça kullanmak her zaman iyidir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, M.E.G :

Yer var tabiki ama yaptıracağınız işleme bağlı olarak servise gitmenizi öneririm. Orjinal parça kullanmak her zaman iyidir.

Erzurum servisi biraz güvenilmez geliyor bana 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra ...

Beyler Murat usta aracı canlı görmek istiyor, uzaktan sorulan soruları cevaplamıyor. Çünkü aracı görmem lazım diyor. Uzak illerden çok arayan oluyormuş. Aracınız ankaradaysa gidip gösterin. Ayrıca ilk başta fiyat alın, fiyat konusunda bazı arkadaşlar ölücü davranıyormuş. Kendisinin beyanıdır. Saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• oseran
      Yazan: oseran
      Konya
      Gümüşlü Otomotiv - Tuncay Usta. - (0332) 248 2462 - Anadolu Sanayi Çınaraltı Sokak No:6

Ankara
      Murat Usta. (Ayrıca eski şanzıman ustası) Tel: 0545 640 8585

İstanbul - Anadolu Yakası
      Koşuyolu Merser - Yetkili Servis - Halil Usta
      İkiler Mazda - Taber Usta - (0216) 575 27 67 - 575 44 02

İstanbul - Avrupa Yakası
      Mazda Evo - Yetkili Servis - İsmail Usta - Dereboyu Cad. G40 No:30 Maslak - İstanbul Tel: 0212- 286 66 68
      Ekinci Otomotiv - Adem Usta - Mehmet Nesih Özmen Mah. Mehmet Akif Cad. Yüksel Sok. No:3/Merter-Güngören-İstanbul - Tel: 0212 568 69 45
      Oto Veysel - Engin Şenler - Öner Usta Tel : 0535 822 98 98 - 0532 544 39 18
      Yüksel Oto - Bağcılar Güngören sanayii sitesi 1.blok no 55 İkitelli. Tel : 0212 6717910 - 0536 626 00 16

İzmir
      Japon Car Servis - Dündar Pekiner - 677/38 Sokak. No:13 6.Sanayi Sitesi - Buca / İZMİR - Tel : 0232 282 20 40 / 0535 279 1111
      Adn Mazda - Adnan Bey - Engin Usta - 283 Sokak No: 3 Bornova / İZMİR- Tel : 0232 462 61 10

Kayseri
      Akel Otomotiv Tamir Bakım Servis Hizmetleri - Mustafa Ak
      Yeni Sanayi Bölgesi - Kayseri - Tel : 0533 343 96 89

Mersin
      Şahin Otomotiv Şevket Usta - Telefon: (0324) 239 27 27

Denizli
      Tabaklar Oto (izmir yolu üzeri pamukkale camdan sağa ilk ışıklardan sola 150 metre sonra sağda)
      İzmirlioğlu Otomotiv 1. Sanayi Sitesi, 164. Sok. D:9, Saraylar/Denizli Tel : 0506 832 16 67

Zonguldak
      Mazda Özel Servis Tel : 5562916 Devrek / ZONGULDAK

Düzce ve Civarı
      Ahmet Usta 0506 640 70 44

Van
      Nurs Oto Bosch Service Fatih Usta Tel: (0432) 223 65 63

Kırşehir
      Japon Center - Kerem Otomotiv Kılıçözü Sanayi Sitesi 33/A Blok No:8 Kırşehir Te: 0542 346 8569 - 0386 252 82 40 ( Yedek Parça )
      Eraslan Otomotiv Kılıçözü Sanayi Sitesi 35. Blok D:1, Kırşehir Merkez, Kırşehir Telefon: 0386 252 8295

• Yeni Oluştur...