Jump to content

Yeni Eğitim Yılı Hayırlı Olsun...

Selman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Okul açıldığından beridir yoğunum siteye fazla girme fırsatım olmadı.

Bütün eğitim camiasının,öğrencilerin,velilerin yeni eğitim-öğretim yılının başarılarla dolu geçmesini dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 111
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

14

• Selman

14

• NeBiAnd

7

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Sağolasın Hocam seninde yeni Eğitim öğretim yılın hayırlı olsun  :) Aman boşlamayın gençleri geleceğe siz hazırlıyorsunuz,yükünüz ağır kolay gelsin  O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Sağolasın Hocam seninde yeni Eğitim öğretim yılın hayırlı olsun  :) Aman boşlamayın gençleri geleceğe siz hazırlıyorsunuz,yükünüz ağır kolay gelsin  O0

izo nerdesin şimdi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bülent sen son zamanlarda alıntıyı yaptığından farklı birisiyle muhabbet etme alışkanlığı edindin, sağ gösterip sol vurma mı oluyor bu? :geyik:

Yok abi yatır devreye girmiştir :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bülent sen son zamanlarda alıntıyı yaptığından farklı birisiyle muhabbet etme alışkanlığı edindin, sağ gösterip sol vurma mı oluyor bu? :geyik:

arada yanlışlıklar oluyor öyle :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

izo nerdesin şimdi

Biraz geç bir cevap olacak ama yinede sorunun cevabını vereyim havada kalmasın :) Nevşehir ili ,Avanos ilçesi, Çalış ve Topaklı beldelerinin lisesi olan Türkeli Çok Programlı Lisesi'ndeyim.Nevşehir merkezde ikamet edip,haftada 3 gün gidiş -dönüş yapıyorum.(Gidiş- dönüş 130 km).2 yılın bir an önce bitmesi, merkeze tayinimin çıkması için sabrediyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

Yeni eğitim yılı öğrencilere, öğretmenlere ve ilgili herkese hayırlar getirsin...:)

Sevil Hocanıma da acil şifalar dileriz bu arada....

Ben de aynı dileklerde bulunuyorum . Daha iyisini yazamadığım için alıntı yaptım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mustafa abı kızına başırılar 1 sınıf bıraz sıtreslı geçıyor  ama sonundada başarıyorlar  kızına başarılar dıleklerımı sunarım      benımde oglıum bugun 2 sınıffa başladı butun ögrencılere başarılar dılerım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tüm tıfıllara başarılar, sallayın okulu mokulu gezin tozun ileride iş güç hepsi yalan oluyo diye de bi tavsiye vereyim. :)

Öğretmenlerin nasılsa her sene yaptığı iş, onlara da kolay gelsin, tıfılları sıkmasınlar fazla...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

eşimle konuştum az önce. 1 saattir çocukları güneşin altında bekletip tören yapıyorlarmış. bürokrasinin ben ta içine .......!!!

zamanında bize yapıyorlardı bu eziyeti, şimdi kızıma. değişen hiçbişey yok  :kafa:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...