Jump to content

Hangi GSM Operatörünü Tercih Ediyorsunuz ?

Burak
 Paylaş

38 oy

1. 1. Hangi GSM Operatörünü Tercih Ediyorsunuz ?

• Turkcell
      11
    • Vodafone
      11
    • Avea
      16

Tavsiye Edilen Mesajlar

22 saat önce, fotifoti :

Bu sefer hazır karta geçtim . Eskiden zor kontör al kazı kazan falan. Şimdi paketler de yükleme de güzel. Teminat yok . 5gb, 750dk, 1000sms 35₺. 5gb da hediye etti oldu sana 10gb :) Elazığ'da evde net yoktu gerek kalmadı emoji1.png dönünce geçerim 1gb pakete 19₺ .

Bu sana özel fiyat mı yoksa umumi mi Fotim?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu sana özel fiyat mı yoksa umumi mi Fotim?

Umumi:) yıldız tarife. Hesabım programından istediğin tarifeye geçiyorsun. Hata sure dolmadan paket biterse yeni pakete de geçebiliyorsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

27 dakika önce, fotifoti :

Umumi:) yıldız tarife. Hesabım programından istediğin tarifeye geçiyorsun. Hata sure dolmadan paket biterse yeni pakete de geçebiliyorsun

Turkcell ben varken hiç böyle teklifler yapmadı bana :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, fotifoti :

Protestolar yüzünden olabilir :)

Olabilir :) ama İkiye katlama ilk 3 ay geçerli yazıyor sitede. Doğru mu ? Şu an ciddi ciddi düşünüyorum Turkcell'e geri dönmeyi :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Olabilir [emoji4] ama İkiye katlama ilk 3 ay geçerli yazıyor sitede. Doğru mu ? Şu an ciddi ciddi düşünüyorum Turkcell'e geri dönmeyi [emoji3] 

Bilmem öyle diyse öyledir :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
9 dakika önce, İlhan :

Yakın zamanda operatör değiştiren var mı ?

@Burak abi vodadone kızıyoruz ediyoruz ama değiştiremiyoruz dimi ? :D 

Değiştiremediğimden değil de hatta bağlı telefon aldığımdan, yoksa hiç gözünün yaşına bakmam. Aslında 1-2 senede bir operatör değiştirmek en doğru iş, malum kampanyaların çoğu diğer operatörden geçen kişilere yarıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 3 ay sonra ...

24 yıllık Turkcell kullanıcısı olmam, iki katı fazla fatura ödemeye mecbur olmadığıma karar vermemle sonlandı. Vodafone 'a geçtim. 

Hem daha iyi imkanlar var hem yarısını ödüyorum Üstelik  gelen çağrılarda karşı tarafın ses kalitesi daha yükseldi.

Turkcell kullanıcılarının dikkatlerini çekmek isterim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Arabalar :

24 yıllık Turkcell kullanıcısı olmam, iki katı fazla fatura ödemeye mecbur olmadığıma karar vermemle sonlandı. Vodafone 'a geçtim. 

Hem daha iyi imkanlar var hem yarısını ödüyorum Üstelik  gelen çağrılarda karşı tarafın ses kalitesi daha yükseldi.

Turkcell kullanıcılarının dikkatlerini çekmek isterim.

Abi benimde 24 ünde doluyor. Kesin kararlıyım bırakacağım Turkcelli. Vodafone mu Türk Telekom mu? Bide bol internetli hangi paketi önerirsin?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, M.E.G :

Abi benimde 24 ünde doluyor. Kesin kararlıyım bırakacağım Turkcelli. Vodafone mu Türk Telekom mu? Bide bol internetli hangi paketi önerirsin?

Türk Telekom'un kampanyalarını incelemediğim için bir öneride bulunamayacağım. Uygun paket seçimi için bayiler değilde merkez servis sağlayıcılardan birine uğrayarak yerinde bilgi alman en iyisi olacaktır. 

Aklıma Nasrettin hocanın fıkrası geldi;

Hocam cenaze taşınırken neresinde duralım; sağ, sol, ön ,arka

Hoca yanıtlar ; içinde durmada nerede durursan dur :)

Selamlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 dakika önce, Arabalar :

Türk Telekom'un kampanyalarını incelemediğim için bir öneride bulunamayacağım. Uygun paket seçimi için bayiler değilde merkez servis sağlayıcılardan birine uğrayarak yerinde bilgi alman en iyisi olacaktır. 

Aklıma Nasrettin hocanın fıkrası geldi;

Hocam cenaze taşınırken neresinde duralım; sağ, sol, ön ,arka

Hoca yanıtlar ; içinde durmada nerede durursan dur :)

Selamlar.

Önerin için teşekkürler hocam :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...