Jump to content

Bulamadığınız Yedek Parçaları Temin Edebilirim

kaangormek

Tavsiye Edilen Mesajlar

Oo tam bana göre:))

Belki bazı parçalar burda da bulunabiliyordur ama fiyat daha uygun olabilir mi?

Misal sol aynanın katlanma özelliği bozuldu. Değişmeliymiş tamamen.Serviste 950lira.

Caponyadan kaça gelir acep?

Yada lastik basınç sensörü tanesi 175miş.

Aceba kaça gelir.

Uygun olursa 1 ayda beklenir yani:)

http://www.ebay.com/itm/Mazda-tire-pressure-sensor-TPMS-BBM2-37-140B-/360762473615?hash=item53ff1e7c8f&vxp=mtr

hocam burada ucuz  O0

alper hocam şase verirseniz daha garanti olur aslında.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

hayır yok . en başta yazdığım gibi 15 gün içinde geliyor verdiğim sipariş

04e74275c34ed160f2caa01a16690819.jpg

Hocam yan sanayi olarak buldum size 20 tl isterseniz

Elimizde mevcut

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

alper bey geçen hafta benim aynadada aynı sıkıntı oldu netten 2.el ayna satan ve tamir eden biryer buldum subaruyla aynı ayna motorunu kullanıyormuş mazda subaru aynasının motorunu söküp benim aynaya taktı 200 liraya hallettim canavar gibi oldu belki işinize yarar .

Yaramaz olur mu:)? Çokta iyi olur.

İletişim bilgisi alabilirmiyim?

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yaramaz olur mu:)? Çokta iyi olur.

İletişim bilgisi alabilirmiyim?

Teşekkürler

iletişim bilgisi veririm tabiki ama yer istanbulda sahibinden.com ilan numarası 135820778

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

iletişim bilgisi veririm tabiki ama yer istanbulda sahibinden.com ilan numarası 135820778

İlandaki yere gittim.

Bende aynı şekilde 200e yaptırdım.

Biraz uğraştı ama şimdi çalışıyor çok şükür.

Aynı şekilde ayna,cam,kapı kilidi sorunu olanlar çekinmeden gidebilir. Eli becerikli ve sıcakkanlı bir arkadaş.

Maslak atatürk oto sanayide adı

üçgen otoydu sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kaan bey selamlar,

Rica etsem aşağıdaki ürünlerin fiyatını öğrenmek istiyorum.

-Bluetooth kit (Orijinal)

-Coil spring isolator pad (Yaylar ile tasları arasına konulan izolasyon amaçlı kauçuk parçalar)

-El freni butonu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

hocam merhaba bende getirtiyorum ufak tefek parcalar yurt dısından ama bi parça ne kadar aradıysamda bulamadım takıntı haline geldi :) mazda 1993 sedan bagaj içindeki stopların arkasını örten sagdan sola uzanan plastik parça bulma şansımız olurmu ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam merhaba bende getirtiyorum ufak tefek parcalar yurt dısından ama bi parça ne kadar aradıysamda bulamadım takıntı haline geldi :) mazda 1993 sedan bagaj içindeki stopların arkasını örten sagdan sola uzanan plastik parça bulma şansımız olurmu ?

Aşağıdaki adreste tüm yedek parça listesi ve patlamış resimleri var belki işine yarayabilir

http://semref.com/parts/323/AEBA04/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aşağıdaki adreste tüm yedek parça listesi ve patlamış resimleri var belki işine yarayabilir

http://semref.com/parts/323/AEBA04/

hocam sagolasın tek tek vidasına kadar numaralı elimde bulunması super oldu. anladıgım kadarıyla bir parça işaretledim o ama servise sordum demin 370 lira dedi alt tarafı bi plastik için :DYlm8Ok.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam sagolasın tek tek vidasına kadar numaralı elimde bulunması super oldu. anladıgım kadarıyla bir parça işaretledim o ama servise sordum demin 370 lira dedi alt tarafı bi plastik için :D

Vallahi yadırgamıyorum, hemen hemen her markanın servisinde durum böyle. Mazda yine biraz daha insaflı.

Abimin reno florasanı var. Fotoğrafta görünen göğüste ki çıtayı değiştirmek istedi. Oto yıkama-temizleme esnasında artık kullanılan malzemedenmidir ? Yoksa çıtanın kalitesizliğindenmidir ? Üzerinde çil çil dalmaçyalı gibi lekeler oluşmuş.

20 Bin km normal periyodik bakıma gittiğinde, bu parçanın fiyatını sormuş. Servis 450+Kdv fiyat söylemiş !! Tabi abim komple kokpiti sormadım demiş :D

20 bin periyodik bakımada 650 lira para ödemişti bu arada....

1581d7o.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Servis dedinmi olay patlıyor zaten araç eğer garanti dışında ise parçayı kendin temin edip takman veya bir ustaya taktırman daha mantıklı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hurdacıları takip edicem artık napim :) takıldım o parçaya aslında benimkinin stopları orten kısımları varda arada 10 cm lik bi yer kopmuş takıntı işte, bulucam diye ugrasıyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Halen daha böyle parça bulma sıkıntısı yaşanıp. Olan parçada pahalı olma durumu devam ediyor mu ?

Ama yine de her şeye rağmen Mazda candır. 95 Model Mazda 626'ımın tadını. Günümüzde ki 2015 model arabalarda dahil bulamıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

hocam biraz geç oldu kusura bakmayın. bu parça 200 tl çıkıyor nakliye hariç. zannedersem nakliye ile beraber 300 e yalın bir rakam çıkar. en iyisi kırık yere fazla takılmamak :)

bana 1993 model 323 mazdanın sağ cam açma düğmesi lazım düğmenin resmını de atıyorum bulursanız sevinirim ...

oZ1Bk9.png

hocam bu parça serviste 360 tl . biz istersek 250-260 tl ye gelir. değermi bilmem. çıkma bulmaya bakın , birde ford un bazı düğmeleride bu şekilde. belki uydurabilirsiniz. tabi isterseniz orjinal sıfır olarak getirtebiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...