Jump to content

TV Yayın Aracı Olarak Ne Kullanıyorsunuz ?

İlhan
 Paylaş

Tv Yayın Aracı Olarak Ne Kullanıyorsunuz ?  

44 oy

1. 1. Tv Yayın Aracı Olarak Ne Kullanıyorsunuz ?

• Digitürk
      13
    • D-Smart
      6
    • Tivibu
      4
    • Turkcell Tv
      6
    • Uydu
      11
    • Kablo Tv
      8
    • Diğer
      2

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar,

Bir çoğumuz günlük hayatımızda, değişik tv yayın araçlarını kullanıyoruz. Tv'lerde plazma, Lcd ve Led derken teknoloji aldı başını gitti. Hd yayın kanalların sayısı her geçen gün artıyor. Bizlerde evlerimizde farklı sebeplerden, farklı yayın araçlarını kullanmaktayız.

Sizlerin kullandığı yayın araçları, tarife paketleriniz ve size aylık maliyetleri nedir. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben kendim 2004 yılından bu güne Digitürk kullanıyorum. Arada sadece iptal ettirerek ,1 - 1,5 yıl bir ara verdim. Ara verdiğim dönemde D-Smart kullandım. Geçmez ve kullanmaz olaydım dedim. Digitürk'e fiyat politikalarından dolayı kızarak iptal ettirmiştim.

Ama D-Smart'tan sonra pahalı olsada, kıymetlerini anladım.

Şu sıralar yine Digitürk'e çok kızgınım. Sebebi yeni müşterilerin tarifeleri, benden çok daha hesaplı. İlk 3 ay için, yada taahhüt olayı ile filanda değil. Aynı şekilde bende de taahhüt var, ama yine pahalı ödüyorum. En basiti Digitürk Plus IQ cihaz kullanıyorum. Bu cihaz için aylık bir bedel ödüyorum. Çevremde bu cihaza para ödemeyen o kadar çok kişi var ki !!

Benim tarife paketlerim şu şekilde

Giriş Paketi (Ulusal Yayınlar):20.-TL

Belgesel Kanalları : 5.-TL

Çocuk Kanalları: 5.-TL

Taraftar Paketi: 40.-TL

Digitürk Plus IQ Cihaz Kira:15.-TL

Toplam: 85.-TL

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende hem D-Smart hem Digitürk var. D-Smart Full paket Digitürk sadece giriş paketi. :)

D-Smart Full paket+Sınırsız internet : 64 tl

Digiturk Giriş paketi : 9,99 tl

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende hem D-Smart hem Digitürk var. D-Smart Full paket Digitürk sadece giriş paketi. :)

Ankette çoklu oyu aktif ettim. Yalnız oyunu silip, tekrardan oylaman gerekiyor. :)

Birde maliyetleri nedir acaba.  :fiuw:  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tahsilatına Aracılık Edilen Hizmet Bedeli
74,23
 *Taahhüt Kullanım Bitiş
Giriş Paketi Bedeli
03/07/2015-02/08/2015
1.üyelik

17,24
Belgesel Paketi Bedeli
03/07/2015-02/08/2015
1.üyelik

4,00
Sporsever Paket Bedeli
03/07/2015-02/08/2015
1.üyelik

4,00
Çocuk Paketi Bedeli
03/07/2015-02/08/2015
1.üyelik

4,00
Dizi Paketi Bedeli
03/07/2015-02/08/2015
1.üyelik
11a0g-02/08/2015
14,00
Dilediğin Zaman Bağlantı İndirimi
03/07/2015-02/08/2015
1.üyelik

-3,00
Film Paketi Bedeli
03/07/2015-02/08/2015
1.üyelik

16,00
Digiturk Plus 2 Hizmet Bedeli
03/07/2015-02/08/2015
1.üyelik

27,99
Pakete Özel Digiturk Plus İndirimi
03/07/2015-02/08/2015
1.üyelik

-10,00

TOPLAM ÖDENECEK TUTAR
76,98

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Digiturk kullanıyorum. Giriş + 5 büyükler maç paketi .ilk 3 ay ücretsiz sonraki 6 ay 49 son 3 ay 20,99.

Ayrıca diğer odada apartman ortak uydu var ücretsiz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Digiturk kullanıyorum. Giriş + 5 büyükler maç paketi .ilk 3 ay ücretsiz sonraki 6 ay 49 son 3 ay 20,99.

Ayrıca diğer odada apartman ortak uydu var ücretsiz :)

Türksat üzerinden mi izliyorsun. Fiyat çok hesaplı geldi bana.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Uzun yıllardır digiturk kullanıyorum. Bu sene spor paketi almadım. Su anda giris paketi 19 tl. Kaydet,durdur,geri al özelliği bulunan plus cihazi ücretsiz kullanıyorum. Ayrıca belgesel ve +90 paketi hediye ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eskişehirdeki evde teledünya+sınırsız internet 40 TL

İstanbuldaki evimde sitenin kablolusunu kullanıyorum ücretide yok gayette yeterli benim için.

eskiden dsmart yayınları vardı HD onları ücretli yaptılar ona biraz bozuldum:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben kendim 2004 yılından bu güne Digitürk kullanıyorum. Arada sadece iptal ettirerek ,1 - 1,5 yıl bir ara verdim. Ara verdiğim dönemde D-Smart kullandım. Geçmez ve kullanmaz olaydım dedim. Digitürk'e fiyat politikalarından dolayı kızarak iptal ettirmiştim.

Ama D-Smart'tan sonra pahalı olsada, kıymetlerini anladım.

Şu sıralar yine Digitürk'e çok kızgınım. Sebebi yeni müşterilerin tarifeleri, benden çok daha hesaplı. İlk 3 ay için, yada taahhüt olayı ile filanda değil. Aynı şekilde bende de taahhüt var, ama yine pahalı ödüyorum. En basiti Digitürk Plus IQ cihaz kullanıyorum. Bu cihaz için aylık bir bedel ödüyorum. Çevremde bu cihaza para ödemeyen o kadar çok kişi var ki !!

Benim tarife paketlerim şu şekilde

Giriş Paketi (Ulusal Yayınlar):20.-TL

Belgesel Kanalları : 5.-TL

Çocuk Kanalları: 5.-TL

Taraftar Paketi: 40.-TL

Digitürk Plus IQ Cihaz Kira:15.-TL

Toplam: 85.-TL

tamda aynı hatayı yapmak üzereydim. İyi ki bi foruma bakayım demişim hahahah.. İlhan abi iptal etmekten vazgeçtim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Türksat üzerinden mi izliyorsun. Fiyat çok hesaplı geldi bana.

Evet türksat üzerinden izliyorum..Zaten geçen senenin kişiye özel kampanyası herhalde..Bu sene taahhüt bitiminde ne olur tam bilemiyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet türksat üzerinden izliyorum..Zaten geçen senenin kişiye özel kampanyası herhalde..Bu sene taahhüt bitiminde ne olur tam bilemiyorum..

Türksat üzerinden LigTv'nin Hd yayını yok. Digitürk bunu çok iyi kullanıyor. Sadece kendi yayın bandından Hd var. Direk olarakta fiyat farkını koyuyor üzerine. Bende sırayla Digitürk, Superonline firmalarıyla iletişime geçip kozlarımı paylaşacağım bakalım. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende şu ara taraftar paketli uygun birşey arıyorum ama çok yüksek fiyatlar var .

Ben taraftar paketi kullanıyorum. Ama tüm maçları izleyip, benden daha ucuz ödeyenler var. Yeni aboneler daha şanslı diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bildiğimiz tv en ekonomik olanı bu.

Özgür sen böyle deyince, aklım birden eskilere gitti. Karda, kışta, kıyamette az mı çatıya çıkmamışızdır. Rüzgar çıkar anten döner..Hadi çık kontrol et. Sonra aşağıya bağır, nasıl !!! yayın geldimi ? Düzeldi mi ?

Aşağıdan gelen ses ise aynen şu şekilde...Hayır....karıncalı yada kayıyor muhabbeti...

Ardından yükseltici denen zımbırtılar çıktı. Bir nebze çatıya çıkma azalmıştı..

Birde Tv üstü antenler vardı..Evi yüksekte olup, önü sağı, solu açık olanlar bunu kullanıyordu.

Kimisi var hiç bir şey kullanmazdı. Tv'nin kablo giriş kısmına folyo, çatal takarak izeleyen bile vardı..Pırıl pırıl cam gibi izlerlerdi..

depositphotos_61713943-television-antenn

9496522.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...