Jump to content

Satılık 2.El Mazda CX-3 :)

bosphoruss9

Tavsiye Edilen Mesajlar

beyşehirde satıldığına göre test aracı olduğunu sanmam. Konyadaki servis satsa bir ihtimal derdim. Ayrıca bu arabanın sıfırı bu fiyatta değil miydi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi 25günlük diyor 4000km..bu bnce test aracıdır.hem kim onca zaman önce sıraya yazılıp aracı görmeden kapora veripte 25günde satar ki

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim eski okuldan bir hocam cx-3 almış. Ne ara sipariş verdi ne ara teslim edildi ne ara fotoğrafını facebooka koydu anlamadım  :D

Bu ilandaki model bej döşemeli power paket. 88.000TL'ye satılıyor; sıfırı 97.000 TL. 88.000TL iyi fiyat bana kalırsa

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Konya bayisi test aracı değil bu arkadaşlar. Test aracı power cx3. Alıp kullanan birisidir. Hem Konya caddelerinde ben de gördüm kullanan birisi. Bir şekilde sahip olunmuş araca.

Şimdi plakalığına baktım, Konya bayisinin ismi var. Kesin test aracı değil bu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Konya bayisi test aracı değil bu arkadaşlar. Test aracı power cx3. Alıp kullanan birisidir. Hem Konya caddelerinde ben de gördüm kullanan birisi. Bir şekilde sahip olunmuş araca.

Şimdi plakalığına baktım, Konya bayisinin ismi var. Kesin test aracı değil bu.

Mehmetcim doğrudur sen sonuçta Konya'dasın ama test aracı belirttiğin gibi power ise bu da ilan açıklamasında power olarak girilmiş...

Bir de km ye ve güne bakarsak sanki test aracı gibi düşündürdü bana..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mehmetcim doğrudur sen sonuçta Konya'dasın ama test aracı belirttiğin gibi power ise bu da ilan açıklamasında power olarak girilmiş...

Bir de km ye ve güne bakarsak sanki test aracı gibi düşündürdü bana..

Dün reflexti, bugün Power olmuş :) Bu arada test aracı kırmızıydı. 2 Test aracı yoktu diye hatırlıyorum ben.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...