Jump to content

Efsane 323 BG HB

grileo
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tanışma bölümünde bahsettiğim gibi arkadaşlar, 323 ün adım adım modlanışını resim ve yazı olarak buradan size duyurucam. Evet arkadaşlar, çogu bitti arka kanat ve arka tampon da yakında tamamlanıcak şimdilik, bizim yakışıklının son halini koyuyorum arkadaşlar.. :)

11608040sa9.jpg

fotoraf0034ef2.jpg

71495025xr6.jpg

61393914mc2.jpg

57918908hq9.jpg

35333686st3.jpg

photo0117ok5.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

bu bosch performans bujilerinden bahsediyor baya bir arkadaş bunun dendiği gibi çekişe hakkaten katkısı var mıdır acaba?

tüketimi ne seviyede artırıyor veya azaltıyor?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi şöyle söyliyim, bu tip perf.bujilerinde 4 tırnak bulunuyor, orj, bujide ise tek tırnak vardı, doğal olarak daha fazla ateşleme yapmakta ve katkı sağlamakta. Bende farklı durum söz konusu ben carbon ile motoru temizletip aynı anda bujileri takdırdığımdan çekiş fark edilecek derecede arttı, fakat şimdi bu artışa carbonun ve bujinin % kaç yararı oldu bilmem imkansız, bunu bujiyi söküp deneyerek anlayabilirim. Sonuçta bence takdırmanda yarar var, yakıtı çok etkilemedi açıkcası.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler arkadaşlar... sleepy eyes bende düşünüyorum fakat farlar yere iyi vurmaz yada iyi aydınlatma olmaz diye çekiniyorum ayrıca nasıl yapılacak kim yapacak bi fikrimde yok.. ama yakışıcağına eminim.. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kazasız belasız kullan İnşallah  :nazar: klasikleşmiş lafımı da yazayım hemen;kırmızı olsun 10 lira fazla olsun  8:)

grileo  sakın sen üstüne alınma.Volkan sen hiç itfaye arabası espirisini duydunmu  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...