Jump to content

Mazda RX-8 Yedek Parça

Vahdet53

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar bu yeni kasa rx8 lerin parçası gerçekten zor bulunuyor ben bir iki yere sordum yeni kasasıyla eski kasanın bazı parçalarının aynı olduğu sadece kaporta da görüntüsünün farklı olduğu söylendi sizce ne kadar doğru bu ??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Merhaba uzun zamandır aklımda rx-8 satın alma fikri var forumda da konuları araştırdığımda bazı arkadaşlar yedek parça bulma konusunda sıkıntı yaşadıklarını ifade etmişler,

kafama takıldı acaba aracı aldıktan sonra ikinci el veya sıfır parça bulma konusunda sıkıntı yaşar mıyım, ayrıca parçayı sigorta şirketi aracılığıyla temin etmek istediğim zaman kaza sonrası parça temininde sorun oluyor mu?

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paran olduğu sürece hiçbir parçanın sorununu yaşamazsın cunku Amerika'da RX-8'in tüm parçaları ojinal, sıfır veya 2. el var ve Türkiye'ye gönderiyorlar. Kendi şehrim Bursa'da bildiğim tek Mazda Y.Servisinde de çok giden parçalar stokta, kupon parçalar da Avrupa'dan 3.haftada getirtiyorlar. Tek şart, Japon parçası ve gümrük, distribütör payı falan özellikle bazı parçalar pahalı olabiliyor, yani paran olacak .>)  Sigorta olayı apayrı bir dünya. Benim 2 önceki arabam Pejo'ya 8/8 kusurlu olarak tampona yandan sürtmüşlerdi tampon ezildi fakat sigorta değiştirtmedi!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paran olduğu sürece hiçbir parçanın sorununu yaşamazsın cunku Amerika'da RX-8'in tüm parçaları ojinal, sıfır veya 2. el var ve Türkiye'ye gönderiyorlar. Kendi şehrim Bursa'da bildiğim tek Mazda Y.Servisinde de çok giden parçalar stokta, kupon parçalar da Avrupa'dan 3.haftada getirtiyorlar. Tek şart, Japon parçası ve gümrük, distribütör payı falan özellikle bazı parçalar pahalı olabiliyor, yani paran olacak .>)  Sigorta olayı apayrı bir dünya. Benim 2 önceki arabam Pejo'ya 8/8 kusurlu olarak tampona yandan sürtmüşlerdi tampon ezildi fakat sigorta değiştirtmedi!

teşekkür ederim, hali hazırda mazda 3 2011 ov kullanıcısıyım ancak rx-8 hep aklımda takip ediyorum kısmetse

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...