Jump to content

Mazda 323 Aracım İçin Bugün Aldığım Parçalar

Ahmet ÇINAR
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba sayin Mazda severler:)

Aracimi yaklasik iki ay once almistim ve severek biniyorum ama yag kacaklari canimi skiyordu.ustama gittim yagin eksantirik ve krank kecesinden sizdigini soyledi bende ne var ne yok aldim yarin degisicek insAllah.

Alinan parcalar ve fiyatlari

-Triger seti dayco,GMB. 60 lira

-Rot basi sag sol. 30 lira

-Gergi kolu sag sol. 70 lira

-Viraj cubugu lastiklari tk. 10 lira

-Krank kecesi. 15 lira

-Eksantrik kecesi. 10 lira

-Hararet musuru. 20 lira

-Amortisor darbe takozu

toz lastigi 4 adet. 60 lira

-Radyator alt hortumu. 20 lira

Kulbutor kapak contasi ,kartel contasi hediye:)

Pazarlikla 270 lira ye malzemelerimi tamamladim

Subap ayari avans ayari yuruyen frenler komple elden gecicek iscilik icin 200 lira ya anlastik + torna ucreti

fdae4d80d83571e1cd3665bbfa77d723.jpg094acc6f5869f0608f697d1cf355ec22.jpgdfbc5af080a4d371564bbc7b75dd41a9.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tesekkurler hocam.ivedik 88 oto sanayi 1.boge Orhin oto japon dukkanin adi.ilgi ve alakali bi isletmeci saolsun indirimde yapti.

Yok abi onlar amortisor takozlari ve korugu takim halinde

Orjin Oto Japon

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

yakın zamanda soğutma radyatörü değiştiren varmı?ne kadara mal olur acaba bilgisi olan yazarsa iyi olur.arabayı kullanmadığım halde su eksiliyor,radyatör kapak contası yok ondan olabilirmi acaba?birde su eksildiğinde yedek su deposundan takviye etmesi gerekmezmiydi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yakın zamanda soğutma radyatörü değiştiren varmı?ne kadara mal olur acaba bilgisi olan yazarsa iyi olur.arabayı kullanmadığım halde su eksiliyor,radyatör kapak contası yok ondan olabilirmi acaba?birde su eksildiğinde yedek su deposundan takviye etmesi gerekmezmiydi?

Dün ustaya bu beyaz depo ne diye sordum yedek depo o yalnız aşağıda kaldığı için bi işe yaramıyo gibi bişey dedi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yedek su deposundan takviye oluyor bn kendi aracimda gozlemledim.bahsi gecen arac Mazda japonlar sus diye koyucak halleri yok ya:)ustalasin efsanesi o hacam

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...