Jump to content

Alınık Mazda 3 1.6 D Impressive

urungu

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba, forumun yeni üyesiyim, farkedileceği üzere. Umarım, bir süredir devam ettiğim araştırmalarım olumlu sonuç verir ve Mazda sahipleri arasına katılırım.

Arayışlarımı Mazda 3 1.6 Dizel Sedan'a indirgemiş bulunuyorum. Lakin sahibinden, güvenerek alabileceğim, temiz bir araç henüz bulamadım. Impressive donanım paketli, beyaz ve 100bin km altında bir Mazda 3 için araştırmalarım devam etmekte, fakat malum sitelerde istediğim gibi bir ilana henüz rastlayamadım. Sanırım sahipleri arabalarının yaşattığı memnuniyet doğrultusunda satma eğilimi göstermiyorlar pek. 

Aradaki donanım farklarını bilerek 1.6D Touring'lere de bakmaktayım, lakin önceliğim Impressive paket.

Yıllık 30-40bin km civarı yapıyorum, bütçem 48-50k TL civarında. Temiz ve aklıma yatan bir araç olursa bir parça daha yukarı yönde esneklik gösterebilirim sanırım.

Öneri ve görüşlerinize açığım. Aracını satma niyetinde olan arkadaşlar da denk gelirse ne mutlu bana.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Renk olarak bende senin gibi derim. Güvenilir bir satıcı diye yazdım bende aracımı onlardan almıştım samimi ve dürüst yaklaşımlarından ve ikinci el bile olsa birçok konuda garanti sağlarlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

demek ki insanlar hakkaten başka dönemlerde başka şeyere meyledebiliyor.

bana mesela bi 10 sene önce kahverengi bi araba bakacan deseler gülüp geçerdim. gerçi o dönemler bu tonları tutturamıyorlardı boyada ya da zaten yoktular ama neyse (ne kadınlar sevdim zaten yoktular

demem o ki ben de bu aralar özellikle kahverengi impressive bakmıyor değilim inceden inceye:))

umarım bi sevdiğinize denk gelirsiniz, hayırlı alışverişler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir dizel Mazda 3 kullanıcısı olarak, sana bol şanslar diliyorum. Umarım gönlüne ve bütçene göre bir dizel Mazda 3 bulabilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şu an bende satıp satmama konusunda tereddütteyim...

hali hazırda ki aracım :   alüminyum gri,1,6, imp. ancak dizel değil :)

geçen hafta gittiğim satıcı (benim aracı görmeden) 2015 reflex gri önerdi (elbette elinde olanı)

adana bayisinde ise "titanyum gri metalik" gördüm ki biz buna kahverengi diyoruz :)  ve o kadar mı yakışır kahverengi 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende yeni bir mazda 3 dizel kullanıcısı olarak tavsiye ederim ancak istediğin arabayı bulmak mazda da çok zor biraz sabır gerektiriyor impressivi bende çok istedim ama satanlar uçuyor zorunlu touring aldım size bol şans Allah gönlünüze göre verir inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şu an bende satıp satmama konusunda tereddütteyim...

hali hazırda ki aracım :   alüminyum gri,1,6, imp. ancak dizel değil :)

geçen hafta gittiğim satıcı (benim aracı görmeden) 2015 reflex gri önerdi (elbette elinde olanı)

adana bayisinde ise "titanyum gri metalik" gördüm ki biz buna kahverengi diyoruz :)  ve o kadar mı yakışır kahverengi 

Abi aracın kaç km'de ?

Şahsen tavsiyem acele etme derim ! Tabi sıfır almayı düşünüyorsan...

Yıl sonunda kampanyalar ve indirimler oluyor genelde.

Çok temiz 2.ellerde oluyor bu arada. Reflex fiyatına 2.el Power donanımda bulabiliriz sana. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi aracın kaç km'de ?

Şahsen tavsiyem acele etme derim ! Tabi sıfır almayı düşünüyorsan...

Yıl sonunda kampanyalar ve indirimler oluyor genelde.

Çok temiz 2.ellerde oluyor bu arada. Reflex fiyatına 2.el Power donanımda bulabiliriz sana. 

84000 di sanırım

evet ilhan katılıyorum acele etmemek konusunda sana 

tatsız bir 2. el tecrübesinden sonra sıfır alma taraftarıyım

aracım 5 yıl olduğu için satacağım yoksa gayet memnunum...

hatta şu an mevcut araçlardan daha fazla donanıma sahip :)

temiz kastın nedir?

parasal sıkıntı yaşayıp satmak zorunda kalanlar mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

84000 di sanırım

evet ilhan katılıyorum acele etmemek konusunda sana

tatsız bir 2. el tecrübesinden sonra sıfır alma taraftarıyım

aracım 5 yıl olduğu için satacağım yoksa gayet memnunum...

hatta şu an mevcut araçlardan daha fazla donanıma sahip :)

temiz kastın nedir?

parasal sıkıntı yaşayıp satmak zorunda kalanlar mı?

Km si düşük kazası olmayan demek istedim abi.

Belliki dilin yanmış ama her seferinde aynı durumlada karşılaşacaksın diye bir durum söz konusu var.

Bayilere özellikle 2.el düşüyor. Sonra bizim Mazda Ozan Otomotiv'de oluyor.

Km bu arada çok yüksek değilmiş, Benzinli Mazda için.

Özellikle şu dönemde sıfır otomobil çok mantıklı gelmiyor bana. Piyasa alt üstken.

Hayırlısı olsun inşallah abi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sıfır araçların kur farkından gördüğü fiyat artışları, ikinci ele de yansımış durumda. Aynı ilanlar 1-2 bin lira daha koymuş durumda üstüne. Gördüğüm satılıyor da. Halbuki piyasalardaki belirsizlik nedeniyle insanların parayı cebinde tutmayı daha çok tercih edeceğini düşünüyordum.

Bu arada güncelleme, Impressive bulamadım, 1.6D Touring nasip olacak gibi görünüyor. Daha nihai el sıkışmayı yapmadım ama bakalım, nasip.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Sonunda icime sinen bir arac bularak, Mazda'ma kavustum. Impressive degil Touring oldu :) 25bin km'de, 2013. Artik ben de Mazdaciyim diyeyim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...