Jump to content

Mazda İçin Konfor ve Servis Seti

Mazda3Barisss
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese merhaba geçenlerde internet üzerinde görüp aldığım ürünü sizlerle paylaşmak istedim .. Konfor paketi fiyatı 50 TL kapıda ödemedir .

Myrr3a.jpg

Aldıktan sonra satıcı kişiyle görüştüm servis seti de satıyorlar . Servis seti iki adet koltuk kılıfı direksiyon kılıfı el freni kılıfı ve vites kılıfı olarak geçiyor . Şuana kadar mazda ürünü yapmamışlar eğer gerekli katılım yani en az 15 kişi olursa sipariş verebiliriz . Ben biraz tasarım yaptım yapmaya çalıştım bugüne kadar kırmızı mavi ve sarı renk basmışlar ben siyah renk istedim kafa kısmına mazda logosu altına hemen mavi mazda yazısı onunda altına zoom zoom yazısı istedim eğer ki isteyen 15 kişi en az rakam bu bunu bulursak hemen sipariş verebiliriz . Servis paketi 45 TL . Eğer konfor ve servis seti birlikte alınırsa 80 TL ye geliyor 15 TL avantaj var . Bir kaç görsel olsun diye paylaşıyorum maksat görüntü olsun akılda az çok bilgi versin diye . 

Eğer ki biz yaptırırsak buna topluca karar da verebiliriz fakat ben öneri olarak siyah renk kumaş özel nano diyor kafa kısmına logo altına mavi mazda yazısı altına zoom zoom yazısı .

ylXX7j.jpg

zVbbPj.jpg

Gkll8Z.jpg

ben böyle birşey yapabildim maksat sadece ufak da olsa güzel bir şeyler yapabilmek :)

rV7ndP.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Barış'çım bunlar ne amaçlı ne için kullanılıyor otomobilde ?

Sıfırdan tasarım her zaman risktir. Yapılmış bir tasarım üzerinde iyileştirme nispeten. Ama ortaya yeni bir şey çıkarmak sıkıntılıdır her zaman.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok Barış'çım ben ilk mesajında paylaşmış olduğun ürünleri soruyorum.

Koltuk kılıfı

Direksiyon Kılıfı

Vites Kılıfı

El freni kılıfı.

Bu ürünler ne amaçlı kullanılıyor ?

Yani araç servise bakıma girdiğinde koltuğu poşetlerler, direksiyonu poşetlerler vs. o tarz bir şey mi bu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi o poşetlinin kumaş olan hali yani kılıf gibi kullanılıyor :) üstte kırmızı 3. resimde gözüküyor 

Benzer bir kılıfı Serkan yaptırmıştı hatırlarsan. Serkan gibi zevkli bir adam, bu şekilde çuval gibi oto koltuk kılıfı yaptırıp. Bu şekilde günlük nasıl kullanırdı şaşırmıştım. Bilmiyorum şu an halen kullanıyor mu ama...Koltuklar lekelenmesin, kirlenmesin diye yaptırmıştı. Ve normal kılıf gibide üzerine oturup kullanıyordu.

İşin özü Barış'çım, "Kılıf" gibi kullanıldığı konusunda zaten mutabıkız. 

Bu kılıfları sen ne amaçlı kullanmayı düşünüyorsun ? Serkan gibi günlük kullanımda mı ? Yoksa yukarıda bahsettiğim şekilde servis, bakım, onarım esnasında mı ?

Benim yanıtım her iki durumda olumsuz. :( 

Ama emniyet kemeri kılıfını beğendim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Heh aynen abi hatta serkan abi paylaşmıştı forumda bir yerde :) günlük normal kullanım abi aynen serkan abi gibi :)

Barış gözlerini kapat Skyactiv Mazda 3 Power Sense Ateş Kırmızısı modelini düşün.

Sonra koltuklarına günlük kullanım için yukarıda ki kılıfı düşün. 

Pufffff

Heh aynen abi hatta serkan abi paylaşmıştı forumda bir yerde :) günlük normal kullanım abi aynen serkan abi gibi :)

Serkan'ın konusunu buldum. Lakin fotoğraf yükleme sitesi bile dayanamamış o görselliğe.  :fiuw:

http://www.mazdaclubtr.com/topic/12838-mazda-logo-ve-yaz%C4%B1l%C4%B1-%C3%B6n-koltuk-k%C4%B1l%C4%B1flar%C4%B1/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba..   koltuk kılıfları değil de, direksiyon daki kılıf bence güneşten korunmak için park halinde iken kullanılabilir diye düşünüyorum ben

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...