Jump to content

Skyactiv Mazda 3 Sahibi Olmak

xanatoliax
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bir tek gun bile pisman olmadigim bir durum. Bana mi denkngeliyor bilmiyorum ama araca ferrari muamelesi yapiyorlar :-) bu sabah biri 10 dakika etrafinda donerek inceledi ;-) aksam isten eve geldigimde 7 yasinda komsumuzun oglu kosa kosa yanima geldi , amca kac basiyo bundiyo sordu. Arkasindan da ben biliyorum mazda bu babam bakti 75 binlaraymis demez mi ;-) yani arkadaslar inanilmaz ilgi ceken bir otomobil allah isteyen herkese nasip etsin

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tasarım olarak çok yakışıklı bir otomobil. "C" segmentinin en yakışıklı kasasına sahip desek abartılı olmaz herhalde. Kesinlikle yolda çok dikkat çekiyor. Hele ki kırmızı rengi yakıp, kasıp kavuruyor.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

...Motion reflex jantı berbat bir şey. Arabayı söndürüyor resmen.

Aracı aldığım bayiide, hazırlanmakta olan Power aracıma bakıyordum - solumda yine Power almış bir müşteri, sağımda ise satış temsilcisi vardı.

Dedim, "Hani, 18 inch istemesek, 16 inch ile değiştirir misiniz lastikleri, böyle bir opsiyonumuz var mıdır?" diye sorduğum anda, ikisi birden cinayet işlemişim gibi baktılar bana. Sorumu geri aldım. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracı aldığım bayiide, hazırlanmakta olan Power aracıma bakıyordum - solumda yine Power almış bir müşteri, sağımda ise satış temsilcisi vardı.

Dedim, "Hani, 18 inch istemesek, 16 inch ile değiştirir misiniz lastikleri, böyle bir opsiyonumuz var mıdır?" diye sorduğum anda, ikisi birden cinayet işlemişim gibi baktılar bana. Sorumu geri aldım. :)

Aracın şekline hiç uymuyor. Eski nesillerin jantları daha alımlı bence. Mazda üretirken hiç bakmadı mı acaba nasıl duruyor diye?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Aracim otoparkta duruyor bi gun otoparkci dediki abi senin arabanin etrafinda donup duruyolar her gelen bakiyo dedi ve ogun helal olsun mazdaya ve verdigim paraya dedim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hakkaten çok güzel bir otomobil.

geçen ankara'da panora otoparkta kırmızı bir tanesi ile ilgilenenleri gördüm. biz hemen yanında hanımın fiestası ile oradaydık. adamlar yanındaki 500 bin küsür liralık araba ile değil de ne hikmetse kendisi hakkında konuşuyorlardı.

bi tanesi "mazda mıymış bu, ne kadar ki bunlar" falan diyordu:)  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

30.09.2015 12:44:57, M.E.G :

Power çok güzrl duruyor. Motion reflex jantı berbat bir şey. Arabayı söndürüyor resmen.

Kesinlikle katılmıyorum. Bende reflex var ve nereye gitsem aynı muameleyi bende görüyorum. Herkes hayran hayran bakıyor, Kaç kez içini  görmek isteyenlerle karşılaştım sayısını ben bile unuttum.8)8)  Donanımlarını duyunca hayrette kapılıyorlar, özellikle jetta alanlar arabanın fiyatını duyunca pişmanlıkları yüzüne yansıyor. ;D Bunu görünce zaten doğru tercih yaptığını da anlıyorsun...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu araçların sürüş zevkini artırmak için bir tavsiye ; sürücü koltuğunu sonuna kadar geri alın. Direksiyonuda kendinize doğru sonuna kadar çekerek yaklaştırın. Sağ kolunuzuda ortadaki kol dayamanın üzerine umarsızca bırakın. Sol elinizin parmak uçlarıyla direksiyonu idare edin :)

Gerçi gaza basmak için sağ ayağı uzatmaktan sağ ayağım diğerine göre uzadı ve sıkışık trafikte acemilik alametleri başladı ama yinede değer :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, arabalar :

Bu araçların sürüş zevkini artırmak için bir tavsiye ; sürücü koltuğunu sonuna kadar geri alın. Direksiyonuda kendinize doğru sonuna kadar çekerek yaklaştırın. Sağ kolunuzuda ortadaki kol dayamanın üzerine umarsızca bırakın. Sol elinizin parmak uçlarıyla direksiyonu idare edin :)

Gerçi gaza basmak için sağ ayağı uzatmaktan sağ ayağım diğerine göre uzadı ve sıkışık trafikte acemilik alametleri başladı ama yinede değer :)

mete abi, boyum 1,65. sizin yöntem; araç hareket etmiyorken zevkimi artırır sadece :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi, Mehmet Özdemir :

mete abi, boyum 1,65. sizin yöntem; araç hareket etmiyorken zevkimi artırır sadece :)

Bende selvi boylu değilim Mehmet bey :)   Duruma göre koltuğu arka ayarlarda  tutmak aynı hissi verecektir :)  

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, Mehmet Özdemir :

Böyle boy şart o zaman. :D

tall-driver-small-car.jpg

7949576.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...
30.09.2015 at 12:44, M.E.G :

Power çok güzrl duruyor. Motion reflex jantı berbat bir şey. Arabayı söndürüyor resmen.

hocam ve konuya hakim arkadaşlar, motion donanım alsak biz bu aracı ve 18 jant ekletsek, süspansiyon sistemi power ile aynıdır değil mi? konforda bir sıkıntı olmaz yani standart 18 gelen donanımla göre. kırmızı alsam diyorum ama kırmızının altına 16lık jantlar çok mu kötü durur bilemedim, gözümde bir türlü canlanmıyor görsellere baksam da.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...