Jump to content

2015 Mazda Bakım Kampanyası 5 Ekim - 24 Ekim

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda, bu yılki bakım kampanyasını 5 Ekim 2015 - 24 Ekim 2015 tarihleri arasında yapacağını duyurdu.

Bu tarih aralığında yaptırılan tüm bakım ve onarımlarda ;

Parçada %20

İşçilikte %30 indirimine ek olarak ;

300 TL ve üzerindeki işlemlerde Mazda logolu Powerbank taşınabilir şarj cihazı hediye edileceği belirtiliyor.

Bilindiği üzere Mazda, daha önceki yıllarda yılda iki kez ( Bahar ve Sonbahar ) gerçekleştirdiği kampanyayı bu sene bahar aylarında yapmamıştı.

Yılda bire düşürülen kampanya sayısının markanın garanti kapsamındaki araçlara uygulanan 6 ayda bir servis ziyaret zorunluluğunu yılda bire indirme yolundaki adımlardan biri olduğunu umut ederek tüm Mazda tutkunlarına hayırlı olmasını diliyoruz

Mazda bayi ve servis ağında “Her Bakımdan Avantajlı” servis kampanyası ile Mazda araçlarını hızla Sonbahar’a hazırlamayı hedefliyor. Satış sonrası servis hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen anlayışının yanında Mazda kullanıcı ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak adına gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda Servis Sonbahar Kampanyası işçilik, yedek parça ve aksesuarlar olmak üzere tüm hizmetleri kapsıyor.

Türkiye genelinde Mazda yetkili servislerini ziyaret eden Mazda kullanıcıları, işcilikte %30, yedek parça ve aksesuarlarda %20 indirimlerden yararlanabilecekler. Bununla birlikte kampanya kapsamında Mazda 300TL (KDV dahil) üzerinde yapılan harcamalarda tüm müşterilerine “Powerbank” (taşınabilir şarj ünitesi) hediye etmektedir.

Ekim ayı itibariyle mevsimsel koşullardaki müşteri ihtiyaçları göz önüne alınarak başlatılan bu kampanya ile tüm modellerde, Mazda kullanıcılarının işçilik, yedek parça ve aksesuar indiriminden efektif bir şekilde yararlanabilmelerinin sağlanması hedeflenmiştir. Tüm Türkiye genelindeki Mazda yetkili servislerinde geçerli olan kampanya 5 Ekim tarihinde başlayacak ve 24 Ekim tarihinde sona erecektir.

bakimposterkucuk.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne güzel bi haber bu :D Mazda operasyonlarını düzenlemeye başladıysa bu güzel bi gelişme. Powerbank olayı da iyi düşünülmüş.

Kesin bir duyuru yapılacak mı? Malatya'dan Gaziantep'e servis bakıma gideceğim ekim sonu gibi. Bu kampanyadan yararlanabilirsem çok sevinirim. Emeği geçenlere teşekkürler. Kesin duyuruyu belkiyoruz...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim bakım tarihine uymadı. Yılda 1 servis ziyareti bana kalırsa umuttan öteye geçmez gibime geliyor. Herkese hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim bakım tarihine uymadı. Yılda 1 servis ziyareti bana kalırsa umuttan öteye geçmez gibime geliyor. Herkese hayırlı olsun.

Abi en azından malzemeleri alabilirsin diye düşünüyorum. Tabi illa araç bakıma servise girecek zorunluluğu yoksa.

Ne bileyim sarf malzemelerini al koy kenara. Bakım zamanında değiştirirsin. 

Ben geçmişte kampanyaya denk geldi bakımım. Fren balataları 5-10 bin gider dedi servis. Ama kapmanyadan %20-25 indirimli almıştım. Aynı şekilde silecek lastikleri vs alıp atmıştım bagaja. Bir sonra ki bakımda da değiştirmiştim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi en azından malzemeleri alabilirsin diye düşünüyorum. Tabi illa araç bakıma servise girecek zorunluluğu yoksa.

Ne bileyim sarf malzemelerini al koy kenara. Bakım zamanında değiştirirsin. 

Ben geçmişte kampanyaya denk geldi bakımım. Fren balataları 5-10 bin gider dedi servis. Ama kapmanyadan %20-25 indirimli almıştım. Aynı şekilde silecek lastikleri vs alıp atmıştım bagaja. Bir sonra ki bakımda da değiştirmiştim.

Sarf malzemelerde indirim olursa çok mantıklı. 1 Takım silecek lastikleri alma niyetim vardı zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sarf malzemelerde indirim olursa çok mantıklı. 1 Takım silecek lastikleri alma niyetim vardı zaten.

Abi sarf malzemesi olarak fen balatası, yağ, filtreler, vs hepsini düşünebilirsin. Al kenara dursun kenarda bozulmaz etmez..

Tabi bu durum yapılabiliyor mu ? Sormak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kampanyadan indirimli sarf mazlemesi alabilirsiniz ama hemen aracınıza monte etmesiniz bile artı işçilik parası alınıyor.çıkışları bööyle parçaların.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynı şekilde silecek lastikleri vs alıp atmıştım bagaja. Bir sonra ki bakımda da değiştirmiştim.

Sadece silecek lastiği alınabiliyor mu İlhan ?

Ben üzerindeki plastik parça ile birlikte alınabiliyor diye biliyordum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sadece silecek lastiği alınabiliyor mu İlhan ?

Ben üzerindeki plastik parça ile birlikte alınabiliyor diye biliyordum.

sadece silecek lastiği alabilirsiniz plastik parça şart değil. artı işçilik alırlar kampanyadan almak isterseniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...