Jump to content

Mazda 323 Lantis Ön Tampon Altı Onarımı ve Tavan Rayları Hk.

xraprapxx
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar kırmızı içine aldığım kısım plastik mi bagalitmi neyden yapıldıysa düzeltme imkanı var mı ? qw12.jpgqw123.jpg

2.olarak aracın üst kısmında kırmızı içine aldığım fitilmi deniyor su kanalımı bilmiyorum ordaki demirin üstündeki lastikler artık yıkamada falan cıkmaya başladı. komple satılıyormu yoksa üstüne lastikmi kaplanıcak ne yapabilirim

qw1234.jpg

ve son olarak motorda boğaz kelebeği üzerindeki sensör rolanti sensörümü tp sensörümü rolanti valfimi ne acaba? ve bu tek olarak satılıyor mu boğaz harici yan sayayisi falan var mı ? şimdiden teşekkür ederim hepinize. 

qw12345.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracınıza yabancıyım fotolardan da net anlayamadım ama tavandaki sanırım tavan çıtası oluyor. Silikonla yapıştırabilecek birşeyse uzun süre idare eder bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ön tampon için iyi bir kaportacı size yardımcı olabilir.

Tavanda ki işaretli noktalar Tavan bagaj raylarıdır. Port bagaj yerleri için bagaj tutma yerleri vardır. Bu yerlerde 4 tane plastik kapakla kapalıdır. Sıcak/Soğuk silikonla sabitleyebilirsiniz bu kapakları. Çünkü yıkamada vs çıkabiliyor dediğiniz gibi.

Bu rayların üstünde ki plastik kaplamanın tamamı mı çıktı. Eğer öyleyse onuda yapıştırma yöntemine gidebilirsiniz. Rayların tamamını temin etmeye kalktığınızda tuzlu olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ön tampon için iyi bir kaportacı size yardımcı olabilir.

Tavanda ki işaretli noktalar Tavan bagaj raylarıdır. Port bagaj yerleri için bagaj tutma yerleri vardır. Bu yerlerde 4 tane plastik kapakla kapalıdır. Sıcak/Soğuk silikonla sabitleyebilirsiniz bu kapakları. Çünkü yıkamada vs çıkabiliyor dediğiniz gibi.

Bu rayların üstünde ki plastik kaplamanın tamamı mı çıktı. Eğer öyleyse onuda yapıştırma yöntemine gidebilirsiniz. Rayların tamamını temin etmeye kalktığınızda tuzlu olabilir.

hayır sol taraftaki orta bölgesinden soyuldu tazzikli suyu yediğinde. raylarda bi sıkıntı yok. sadece üstündeki plastik artık güneşten kuruduysa mı zamanla neyse yalan oldu yani :D ozaman ince plastik kestirip kaplatıcam. kaportacılar bu kısmı bagalit/plastik deyip ilgilenmiyor ama polyesterci buldum birtane o halledicek sanırım. teşekkür ederim ilginize

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

tavan çıtasından banada lazım sıcaktan soğuktan çatlamış hep varmı alabileceğimiz yer

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra ...

@Ali yürek hocam mesajınızı mesaj metni bölümüne yazmanız gerekiyor. Yazdığınız yer konu/mesaj raporlama bölümü.

Mesajınızı buraya kopyalıyorum.

Tavandan içeriye su alıyormu? Benim araç tavandan içeriye su alıyor acaba bahsettiğiniz yerdenmi su sızıyor. Yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...