Jump to content

Mazda 323 Motordan Gelen Ses

selocan14
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar yaklaşık 15 gün önce aracımda bir ses başladı. Bolu da oturuyorum fazla motordan anlayan usta yok. bir kaç ustaya gittim biri sibop sesi dedi bir başkası yatak vuruyor olabilir dedi birde siz dinleyin istedim. Bir de Bolu da yaptırmak istemiyorum, Mazda dan fazla anlayan yok burada bana yakın bir yerden usta tavsiye ederseniz sevinirim. Video dan motor sesini dinleyip yardımcı olursanız çok iyi olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun.motor için korkutucu bir ses.iyi bir ustaya göster bence.bizlerin vereceği cevaplar ancak tahmini olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sübap sesine benzettim bu ses olmadan önce , yağ falan değiştinmi acaba, triger setinede baktır. geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

bu ses ten sonra yağ değişimi yapıldı araca fakat ses kesilmedi. Birde 444 ün motor koruyucu ürünü atılmıştı arabaya ondan sonra bu ses başladı onun bir etkisi olur mu.Araca ne gibi zarar vermiş olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Motor katkıları kullanılmasın deniyor her yerde ve siz koymuşsunuz, geçmiş olsun. 
Hazır yetkili servislerde indirim varken Ankara Herter, ya da İstanbul'da Mazda Ekinci Adem ustaya gidin gösterin çok geç olmadan.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar yaklaşık 15 gün önce aracımda bir ses başladı. Bolu da oturuyorum fazla motordan anlayan usta yok. bir kaç ustaya gittim biri sibop sesi dedi bir başkası yatak vuruyor olabilir dedi birde siz dinleyin istedim. Bir de Bolu da yaptırmak istemiyorum, Mazda dan fazla anlayan yok burada bana yakın bir yerden usta tavsiye ederseniz sevinirim. Video dan motor sesini dinleyip yardımcı olursanız çok iyi olacak.

dostum motordan pek anlamam ama bncede bişeyler vuruntu yapıyor gibi..düzce ahmet usta tavsıye ederim mazda konusunda servislerden daha popüler,,sağolsun zealotun tavsıye ettiği bir usta var adapazarında,,yakın gelirim dersen adresini vereyim..gçmiş olsun..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Geçmiş olsun bu araç yatak vuruyor sübop sesi degil  sübop bu kadar sert vurmaz en yakın zamanda bakılması gerekir çok fazla üzerine gitmeyin krank zarar görmesin artık gerisi açılınca belli olur tekrar geçmiş olsun ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12.10.2015 at 12:33, Mutlu Tekir :

Motor katkıları kullanılmasın deniyor her yerde ve siz koymuşsunuz, geçmiş olsun. 
Hazır yetkili servislerde indirim varken Ankara Herter, ya da İstanbul'da Mazda Ekinci Adem ustaya gidin gösterin çok geç olmadan.

mrb servislerde ne kadar bı indirim var bilginiz varmı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

53 dakika önce, fatih_mg06 :

mrb servislerde ne kadar bı indirim var bilginiz varmı

Bitti o indirim. Sonbahar kampanyasıydı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

05.01.2016 at 16:42, ekincileroto :

Geçmiş olsun bu araç yatak vuruyor sübop sesi degil  sübop bu kadar sert vurmaz en yakın zamanda bakılması gerekir çok fazla üzerine gitmeyin krank zarar görmesin artık gerisi açılınca belli olur tekrar geçmiş olsun ..

tahmini ne kadar bir masraf çıkar acaba ustam birde aracı istanbul a size getirsem araca  zarar verir miyim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

05.01.2016 at 16:42, ekincileroto :

birde ustam bu ses araç kompresör deyken kesiliyor tamamen. Yani araç viteste hareket halindeyken gaza basınca sadece ses var yine de yatak sesi midir 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...