Jump to content

3. Nesil Mazda 3 Alan veya Alacaklardaki Naz ve Kırılganlık

Katil Balina
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

mazda alırsan zarar edersin algısı çok acayip. öyle bir şey yok arkadaşlar.  benim daha önce başka konuda da bahsettiğim arkadaşım dizel 2016 kazasız belasız corolla'sını daha geçen gün piyasası 95-100 civarıyken 90 bine 3 ay sonra zar zor satabildi. ben dediğim gibi arabamı cumartesi yayına giren aracı pzts aldım. bu hikayeler kendini besleyen saçma sapan hikayeler. ayrıca bırakın kimse almasın. adam geliyor bazen benzinlikte araba yıkarken abi memnun musun cok güzel araba da durum ne diye. almayın alınacak araç değil diyorum. bu adamlar almasın zaten boşversenize.. keyfini çıkarın arabanızın. zarar marar da yok. her aracın bir alıcısı vardır. siz makul fiyat koyunca iki gün kalmaz. bu tüm araçlar için geçerli. ben önceki aracım mazda 2'yi 11 kazaya karışmış olarak sattım. hem de istediğim fiyata. 

o yüzden buraya gelip naz niyaz edenlere prim vermiyorum açıkçası. zaten çoğu bi daha uğramaz ve gider boşlayn bir golf alır. bırakınız yapsınlar bırakınız etsinler, bizi ilgilendirmez. internette yutubda binlerce video mevcut. git oradan bi zahmet iki saat iki inceleme izle de kararını ver çok meraklıysan. bana biraz ilgi budalalığı gibi geliyor lutfederek mazda alıyorumculuk. biri mazda alınca bundan prim almıyoruz:)) 

kimseyi kırmak derdinde değilim yanlış olmasın. cağ bilgi çağı ve her yerden fışkırıyor. binlerce mazda 3 incelemesi mevcut video ortamlarında. en ince detayına kadar incelenmemiş bir şeyi görmemek mümkün değil. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yani mazda forumuna gelip mazda 3 alayım mı demek bana biraz tuhaf geliyor. size gelmiyor mu? demek istediğim bu.  yoksa bilgi eksikliğinden olduğunu düşünmüyorum. dediğim gibi her dilde binlerce video mevcut. neyse yine kötü adam ben olacam susayim biraz:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kırşehirli Mermerlerin Türkiye Mazda ya bıraktığı miras veya sonuç.  Bu ülkede araç satmak için reklam, tanıtım ve tanınmış bir distribütör gerekli.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...