Jump to content

İspanya Futbol Ligi La Liga'nın Yeni Sponsoru Mazda Oldu

Mehmet Özdemir
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

BBVA'nın 7 yıldır sponsorluğunu üstlendiği, dünyanın en önemli liglerinden biri olan İspanya Futbol Ligi La Liga'nın yeni sponsoru Mazda oldu. Ligin yeni ismi La Liga Mazda olacak.

Varılan anlaşmaya göre Mazda'nın La Liga sponsorluğu gelecek sezonun ilk yarısından itibaren başlayacak.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bnce süper bir haber bbva ne oluyo bilmiyorum ama çok fazla görüyordum,,marka bilinilirliği açısından mazda çok akıllıca bir iş yapmıs

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İspanya'da hatırı sayılır bir Mazda yatırımı var. Satışları en hızlı artan markaymış.

Ah keşke birde Beşiktaş'ımıza sponsor olsa. Bir dönem Toyota sponsordu bize.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Serie A da Fiorentina ve Roma ya sponsordu Mazda biliyorsunuz.

Fakat şimdi dünyanın en prestijli ligi La Liga'ya Lig Sponsoru oldu.

Gayet iyi bir gelişme.

NTVSpor da bol bol pozisyon tekrarlarında logoyu görürüz ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda Avrupa güzel işler yapıyor. Mazda Space'in de Barcelona'da olduğu düşünüldüğünde Mazda'nın İspanya'yı önemli bir merkez olarak gördüğü kesin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bbva ne oluyo bilmiyorum ama çok fazla görüyordum,,marka bilinilirliği açısından mazda çok akıllıca bir iş yapmıs

BBVA İspanya'nın en büyük bankacılık şirketidir. Türkiye'de de Garanti Bankası'nın çoğunluk hisselerine sahipler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

BBVA İspanya'nın en büyük bankacılık şirketidir. Türkiye'de de Garanti Bankası'nın çoğunluk hisselerine sahipler.

teşekkürler mehmet abi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence sporun ve özellikle futbolun eski tadı kalmadı herşey logo, sembol, sponsor, reklama döndü. Futbolcu çıkıo sahaya üstü Times Square meydanı gibi, formanın her tarafı reklam. Önceden 1.lig vardı kimse sahibi değildi, maçlar canlı ve bedavaydı şimdi kolunu verip bacağını kaptırıon zaten artık maçlara da bakmıyorum ama yine de Mazda'yı tebrik ediyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence sporun ve özellikle futbolun eski tadı kalmadı herşey logo, sembol, sponsor, reklama döndü. Futbolcu çıkıo sahaya üstü Times Square meydanı gibi, formanın her tarafı reklam. Önceden 1.lig vardı kimse sahibi değildi, maçlar canlı ve bedavaydı şimdi kolunu verip bacağını kaptırıon zaten artık maçlara da bakmıyorum ama yine de Mazda'yı tebrik ediyorum.

Sizin bahsettiğiniz dönem, futbolun borsada değil, arsada olduğu dönem.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda Avrupa güzel işler yapıyor. Mazda Space'in de Barcelona'da olduğu düşünüldüğünde Mazda'nın İspanya'yı önemli bir merkez olarak gördüğü kesin.

Barcelona plajlarını gören Japon başka ne yapsın ki, hayata bir kere geliniyor demiştir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
8 saat önce, Mehmet Özdemir :

ne oldu bu sponsorluk işi? la liga isim hakkını geçtim, maçlarda tek bir reklam panosu yok mazda'nın :)

Sana sormak lazım :D Haberi veren sensin :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Haberler hep 2015 yılından [emoji4] yeni tek bir haber yok. Çok garip bir durum gerçekten. Yarın Mazda eu'ya mail atayım bi sorayım durumu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Sibiryaberberi :

http://www.laliga.es/en/partners şu linkte sponsorlar var ..Arasında Mazda da var ama ana sponsor Santander bankası.Reklamları elektrikli panoda var.Çıkıyor bazen.:)

Ne tür bir sponsorluk onu yazmamışlar. Araç sponsorluğu mu erişim sponsorluğu mu , nasıl bir içeriği var belli değil ki zaten sadece bir sezonu kapsamış gibi görünüyor. Eğer öyle ise listede neden var ya da yazı mı eski ? Aklımda deli sorular :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...