Jump to content

Punto Evo 2011 Dizel

Mümin

Tavsiye Edilen Mesajlar

Çok sevdiğim mavi boncuğumdan sonra Anamı Babamı görem gelem diye aldığım Punto Evo yu satıyorum arkadaşlar. Mazda'sızlık beynime vurdu. Acil cinsinden satıyorum. Siteden alan çıkar mı bilemem ama maksat muhabbetimiz artsın diyelim.

Piyasa arabası diye aldım ama yolda kimsenin dönüp bakmaması çok zor bir durummuş.

Allah VW, Toyota, Fiat, Reno vb kullanıcılarına sabır versin diyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-dizel-64000km-punto-evo-boyasiz-degisensiz-kazasiz-244553488/detay

Satılır satılmaz  1.6D Impressive lerde gözüm (ki öyle ya da böyle olacak bu iş )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

küçük altın bozdurur gibi satarsınız,,ekonomık bir arac arayan herkezın tercihlerinden biridir punto,,yeni impressive'iniz hayırlı olsun diyelim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

küçük altın bozdurur gibi satarsınız,,ekonomık bir arac arayan herkezın tercihlerinden biridir punto,,yeni impressive'iniz hayırlı olsun diyelim..

İnşallah dediğin gibi olur. Yoksa havalar da bozuk, benim ruh halim hiç iyiye gitmiyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Perşembenin geleceği  çarşambadan da önce salıdan belliydi :) Hayırlı alış-verişler olsun kardeşim. Tez zamanda yeni Mazda'na hayırlısıyla kavuşursun inşallah 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Site kurallarına aykırı mı bilemedim Mazda harici ilan koymak ama mantıken olmaması lazım.

Çok sevdiğim mavi boncuğumdan sonra Anamı Babamı görem gelem diye aldığım Punto Evo yu satıyorum arkadaşlar. 1 ay Mazda'sızlık beynime vurdu. Acil cinsinden satıyorum. Siteden alan çıkar mı bilemem ama maksat muhabbetimiz artsın diyelim.

Piyasa arabası diye aldım ama yolda kimsenin dönüp bakmaması çok zor bir durummuş.

Allah VW, Toyota, Fiat, Reno vb kullanıcılarına sabır versin diyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-1.3-dizel-punto-evo-servis-bakimli-boyasiz-degisensiz-63000-km-235668599/detay

Satılır satılmaz  1.6D Impressive lerde gözüm. Punto'yu satarsam (ki öyle ya da böyle olacak bu iş ) buldum bile diyebilirim.

Hayırlı satışlar öncelikle.

Kesin dizel almayacaksanız ben de yeni mazda 3 le değiştirmek için 2011 impressive var satıyorum tüp taktırıp binebilirsiniz:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Perşembenin geleceği  çarşambadan da önce salıdan belliydi :) Hayırlı alış-verişler olsun kardeşim. Tez zamanda yeni Mazda'na hayırlısıyla kavuşursun inşallah 

Dediğin doğru valla kardeşim, zararın neresinden dönersen kardır derler. benimkisi de öyle bir durum.

Hayırlı satışlar öncelikle.

Kesin dizel almayacaksanız ben de yeni mazda 3 le değiştirmek için 2011 impressive var satıyorum tüp taktırıp binebilirsiniz:)

Tüp pek aklımda yok, ama yine de kararımı değiştirsem size dönerim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dediğin doğru valla kardeşim, zararın neresinden dönersen kardır derler. benimkisi de öyle bir durum.

Tüp pek aklımda yok, ama yine de kararımı değiştirsem size dönerim

Satılık araçlarda linki de var bakabilirsiniz. Umarım dilediğiniz aracı bulursunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Arkadaş bizim bu Punto hani çeyrek altın gibiydi.  8:)

Hayır fiyatını da aşağı çektim aldığım fiyatı yazdım artık ama ne arayan var ne soran var.

Mazda'yı ilk haftada satmışken bunda böyle olması daha da çok çekti beni  Mazda'ya.

Ölümüne Mazda arkadaş. Dizeli mizeli de çıkmasın istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...