Jump to content

Alınık 2.Nesil Mazda 3 Sedan Krom Cam Çıta Çerçeveleri.

MhsN

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese iyi günler mazda 3 ün krom cam çıtalarını bi türlü bulamıyorum izmirde oturuyorum gitmediğin yer kalmadı izmirde ama heryer yok çeke çeke gına geldi eğer taktırmış olan varsa veya dükkanı olan varsa yardımcı olabilir mi bi sitede gördüm fakat fiyat çok uçuk olduğu için hiç sormadım bile izmir ve çevre illerinde olsa bile gidip taktırıcam en sonunda bilmeyen için bi resim atayım yardımcı olursanız çok mutlu olurum☺☺post-9666-1444344413,66_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Muğla Mazda Gören otomotivde bir dönem vardı. Ama bilmiyorum elinde kalmış mıdır.

İstanbul Mazda Akyıldız'ın elinde vardı aynı şekilde.

Fakat servis fiyatları 450-500 lira arası gibi birşeydi yanlış hatırlamıyorsam. Siz dilerseniz telefonlar sorarsınız.

Ama ebay veya aliexpress'i tercih ederim ben açıkcası. Kaldı ki bu güne kadar bir çok şey aldım bu sitelerden. Aynı şekilde forumdan da alan çok oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Muğla gören ile bi kaç gün önce mail yoluyla görüştüm 2.attığım maile cevap gelmeyince bende onun üstünde durmadım çin sitelerine geldiğimde ise oradan alışveriş yapmaya pek güvenemiyorum bi kaç kez ufak tefek şeyler aldım elime ulaşmadı ondan dolayı 100-150 fazla vereyim sağlam olsun diyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Muğla gören ile bi kaç gün önce mail yoluyla görüştüm 2.attığım maile cevap gelmeyince bende onun üstünde durmadım çin sitelerine geldiğimde ise oradan alışveriş yapmaya pek güvenemiyorum bi kaç kez ufak tefek şeyler aldım elime ulaşmadı ondan dolayı 100-150 fazla vereyim sağlam olsun diyorum

O biraz sizin şansızlığınız mı diyeyim, kısmetsizliğiniz mi diyeyim..Ben çok fazla alışveriş yapmışımdır, elektronik, otomobil, giyim, aksesuar, oyuncak vs...Bu güne kadar hiç bir sorun yaşamadım. Alışveriş esnasında satıcı profillerini iyi inceleyin derim.

Fiyat farkı 100-150 liradan fazladır bu arada. Kaldı ki 2.Nesil için Mazda 3 için.Resmi aksesuar kataloğunda böyle bir aksesuar yok bildiğim kadarıyla. Yani temin eden servislerde, bu tip sitelerden alıyor olma ihtimali çok yüksek.

Tabi karar sizin..Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Peki o sitelerde nasıl aratıyosunuz İngilizcem de yok ve şimdi 150 den fazladır dediniz beni cezbettiniz

Ve servisi arıcam eğer çok uçuk fiyat söylemezlerse çin sitesinden yaparım o alışverişi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Peki o sitelerde nasıl aratıyosunuz İngilizcem de yok ve şimdi 150 den fazladır dediniz beni cezbettiniz

Ve servisi arıcam eğer çok uçuk fiyat söylemezlerse çin sitesinden yaparım o alışverişi

Siteleri Google Chrome internet sağlayıcısı ile açıp. Sağ klik Türkçe diline çevir diyerek işinizi görebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende sahibinden bir mağazadan alt şerit  krom cam çıta siparişi vermiştim. Kenarlardan 3mm kadar boşluk kalmıştı ve tam uymamıştı . Gözüme çok batıyordu çakma duruyordu söktüm attım. S-dizayn krom aksesuar var Bursa firması ama ellerinde kalmamış , ürünleri çok iyi.

Elif tuninge bakarsanız ordan da sipariş geçebilirsiniz stoklarda vardı en son . Linki sizin için paylaşayım . Bizim araçlarımız için uyumlu.  

http://www.eliftuning.com/Mazda-3-2009-Sonrasi-Sedan-Krom-Cam-citasi_30585.html#0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eliftuningle mail yoluyla görüşmüştüm orada yokmuş baya sıkıntılı bişey izmirde hiç biryerde yok izmir dışına açılmaya başladım yine bulamıyorum bakalım Muğla servisinde gelecek diyolar ama onunda günü belli değil

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eliftuningle mail yoluyla görüşmüştüm orada yokmuş baya sıkıntılı bişey izmirde hiç biryerde yok izmir dışına açılmaya başladım yine bulamıyorum bakalım Muğla servisinde gelecek diyolar ama onunda günü belli değil

Muğla servisinin kaç parçaymış, fiyat olarak ne denildi aklımızda bulunsun .  Sadece alt şerit olarak mı,  alt, üst ve orta kenarlarda dahil mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Forumdan okan bey var onunla direk iletişime geçtim 350+kdv fiyat verdi oem parçaymış direk hepsini kaplıyor resmi de göndermişti ama parça şuan ellerinde yokmuş geldiğinde haber verecekler muğlaya gidip taktırıcam eğer olursa

post-9666-1444563242,49_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben bütündeki o kalın kromları sevmediğim için bana gelmez  :) Bana alt 4 şerit parça yeter :) Bakalım eliftuningten denk getiririm artık bi ara .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...