Jump to content

Mazda 626 Tavan ve Diğer Yan Döşemeleri Söküp Temizledim

Thebig
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkeze merhaba bugun bi besmele cekip tavan dosemelerini yan direk dosemelerini soktum domestos ve sabunla surte surte yikadim cikan kiri gormeniz lazimdi :) sukur mis gibi oldu simdi kurumaya biraktim bitince tekrar resim paylasacam 1ce037bea95bc90a8a4fd7f998f4532e.jpgb45ec78d6d2f4260031db0240e4c896b.jpg2ea911afe6192b3973572395ffa599e0.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

emeğinize sağlık ne de güzel olur şimdi aracın içi öncesi ve sonrası olarak foto paylaşırsanız daha anlaşılır olur

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tavan döşemesini böyle yıkamışsınız ama sizin araç farklımı bilmiyorum bunun arka kısmı karton olması lazım sudan etkilenir yani.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mursel abi arkasi karton degil sert bir plastik var dikkat ettim ondan yikadim yoksa yikamayacaktim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eline sağlık ama benim arabanın da tavanı sıkıştırılmış karton benzeri bir malzemeden yapılmış, yıkamaya falan gelmez yani, sizinki çok iyiymiş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynen oyle olmasaydi yikayamayacaktim be pis bir sekilde kalacakti ama si an tertemiz oldu dun aksam ustu geri taktim yerine resimleri aticam cocuklugumuzda annem cok yikatirdi halilari :) ordan kalma bunlar

Bir sorum olucak daha once kilometre saatini soken oldu mu cubuklarinin nasil sokuldugunu biliyormusunuz yurt disindan kilometre icin gauge glow face diye gecen bir parca zemini icin otomatik oldugu icin yurt disinda ki arkadas zemini sokup taratip kendisine atmami istedi hatta resimde gondermis nasil sokulecegiyle ilgili ekliyorum bi bakip onay verebilirmisiniz dogru mu diye 8f0fbfbec9b6c97837c84a755f1084c2.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben kendi aracım dahil 7-8 aracın daha göstergelerini söktüm. aynı şekilde çıkarttım. en zor çıkan kendi 626 aracımdı. çıkarttıktan sonra aynı yerine takmaya özen gösterin. göstergeyi tam olarak toplamadan test edip tamamen çalışıp çalışmadığına bakın sorun yoksa komple toplarsınız. bazen ibreler takılı kalabiliyor bazen yerleri değişebiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hmmm anladim mursel abi tam toplamadan cubuklari takmadan uzerine renkli bir ince cizgi cekip hareket edip etmedigini kontrol edeyim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çubuklarını tak çubukları takmazsan yerleri karışabilir. camını takmayabilirsin. yerine tam takmadan denersin sorun yoksa takarsın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...