Jump to content
volcano2K

3. Nesil Mazda 3 Video Oynatma, Nav. ve Birkaç İnce Ayar

Tavsiye Edilen Mesajlar

Kırmızı cx 3
13.06.2018 at 17:53, Sergio_01 :

@Kırmızı cx 3 merhabalar aşağıdaki linkten sadece video player eklentisi olan dosyayı indirip deneyin....

Birde çözemedim dediğiniz olay video player menüde görünüpde açılmıyor mu yoksa hiç yükleme yapamadınızmı sisteme onu söylermisiniz birde...

Son olarakda videoları yüklediğiniz usb diskinizde videolarını Movies klasörü açıp oraya atacaksınız videoları...

https://yadi.sk/d/3_i-3UYG3Xq7x3

@Sergio_01 video player ile ilgili yardımlarından dolayı sergio_01 arkadaşımıza forum sayesinde teşekkür ederim mazda severler olarak birbirimize desteğimizi her daim göstermek gerektiğini yardımıyla uygulayan @Sergio_01 minnetarım....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Anarchist
17.04.2018 at 17:27, Tarahumara :

v59.00.502 ve üzeri sürümlerde CMU nun arkasına seri bağlantı yapıp kodla korumayı açmak zorundasınız. Eğer bu sürüme geçmeden önce ilgili tweakleri yüklerseniz bu sürüme yükselttikten sonra da sorunsuz çalıştırabilirsiniz.

Örneğin benim sürümüm şu an v56.00.513. Eğer ID7_recovery scripts i şu an yüklersem ve ardından v59.00.502 veya üstü bir sürüme güncellersem tweaklerimi kullanmaya devam edebiliyorum.

Doğru mu anladım? Ben daha önce video izleyebiliyordum. Servis şanzıman kalibrasyonu yaparken sistemi güncellemiş( v59) . Herşey silindi. Şimdi ben bunu tekrar kurabiliyor muyum? 

Birde mailimde şimdi gördüm navigasyon güncellemesi gelmiş. Bu güncellemeyi kurarsam yasal olmayan sürümü kaybetme ihtimalim var mıdır? 

mazd.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara
16 dakika önce, Anarchist :

Doğru mu anladım? Ben daha önce video izleyebiliyordum. Servis şanzıman kalibrasyonu yaparken sistemi güncellemiş( v59) . Herşey silindi. Şimdi ben bunu tekrar kurabiliyor muyum? 

Birde mailimde şimdi gördüm navigasyon güncellemesi gelmiş. Bu güncellemeyi kurarsam yasal olmayan sürümü kaybetme ihtimalim var mıdır? 

Servis güncelleme yaptıysa yapacağınız bir şey yok artık. Eski uygulamaları tekrar yükleyemezsiniz. Güncelleme öncesinde bunun için bir özel bir tweak vardı, eğer onu yüklemiş olsaydınız, 59 versiyonuna geçmiş olsanız bile kullanabilecektiniz. Şimdilik, eğer tekrar yüklemek istiyorsanız bu uygulamarı tek seçeneğiniz CMU yu söküp arkasına özel bir kablo ile bilgisayar bağlantısı yapıp, bilgisayardan bazı komutlar çalıştırmak. Çok riskli ve tavsiye etmeyeceğim bir seçenek bu. Navigasyonunuz yasal değilse yükleme yaptıktan sonra çalışıyor mu hala bilmiyorum ama, versiyon güncellemesinde patchlediğiniz navigasyon uygulaması yenileniyor diye biliyorum. Haritayı güncelleyebilirsiniz muhtemelen. Yine de güncellemeden önce sd kartın bir kopyasını alın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Mustafa Yılmaz
      Yazan: Mustafa Yılmaz
      Mazda için kullandığımız Android Auto uygulaması için Wifi desteği sunulmuş. Fakat AIO tweaks uygulaması aracılığı ile yükleme şimdilik yapılmıyor ve bu yöntemle Mazda Connect e yüklü Android Auto uygulamasının kaldırılması gerekiyor.
      Şu an uygulama Mazda Connect sistemine yazılımsal yükleme yapmadan USB bellek üzerinden çalışıyor. (Bu nedenle sistem biraz yavaş çalışıyor.) Ama bunun yakın bir zamanda halledileceğini düşünüyorum. 
      Video anlatımı aşağıdadır. 
      Bu haliyle bile bizler için güzel bir gelişme ?
      Bilgi ve dosyalar için:
      https://mzdonline.wordpress.com/2018/04/27/autorun-headunit-wireless/
    • MsquL
      Yazan: MsquL
      Araçlarımıza bir kaç dokunuş yaptık
      - Video oynatıcı
      - Navigasyon yüklendi
      - Speedometer yüklendi
      - Smart view yüklendi
      - Seyir halindeyken ekran dokunmatiği aktifleştirildi
      Yakışıklı oldu yau

• alpertunga333
      Yazan: alpertunga333
      Arkadaşlar merhaba 1.  nesil mazda 3 için android multimedia sistem arıyorum.
      Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. 

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.