Jump to content

Mazda 6 Koltuk Derilerinden Mazda 3 Koltuk Kaplama

Anilcanatan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Forumda bir arkadaş 3. nesil Mazda 3 aracına deri koltuk kaplatmıştı. Fakat benim aradığım Mazda 6 larda kullanılan (ortası deliki üst kalite) deri kaplamaları mazda 3'e kaplamak acaba mümkün müdür, kim yapar, maliyeti az çok ne olur? Bilgisi olan arkadaşların fikirlerini bekliyorum.

anilcanatan tarafından düzenlendi
yazım hatası
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende merak ettim şimdi bunu yapan yer bulunabilir se ben de düşünürüm

Bence burada bizi gören birileri vardır :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben derinin üstüne koyacak örtü/minder arıyorum, millet deri kaplatmak istiyor :). Bırakın bulaşmayın, yazın yakıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ortası delikli deriyi çoğu derici kaplar, bu alternatifi seçersiniz... Yalnız orjinal deri yerine lüks araçlarında kullandığı suni deri tavsiye edilir, komple kaplama fiyatı 2000- 2500 tl arası değişir...Çok başarılı dericiler var, orjinalinden güzel yaparlar, üzerine marka işlerler vs...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

koltuk kaplama ile alakalı bugün duyduğum fiyatları paylaşmak istedim.

hakiki deri 2500tl, suni deri 1800tl, kumaş (orjinal sökülerek yerine orjinal gibi kaplanan) 800 tl.

fiyat çorlu / Tekirdağ da işin ehli bir ustanın fiyatıdır. araca ve kullanılacak malzemelere göre fiyatta değişimler tabi ki olabilir. merak edenlerin bilgisine..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ortası delikli deriyi çoğu derici kaplar, bu alternatifi seçersiniz... Yalnız orjinal deri yerine lüks araçlarında kullandığı suni deri tavsiye edilir, komple kaplama fiyatı 2000- 2500 tl arası değişir...Çok başarılı dericiler var, orjinalinden güzel yaparlar, üzerine marka işlerler vs...

Zaten benim istediğim de mazda 6 daki suni deri ama o kalitede bir şey olsun istiyorum. Ankara'da bunu düşünen arkadaşlar varsa çoklu bir indirim alabiliriz belki

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...