Jump to content

Boya koruma ve bakımı için en iyi tercih ?

Guest Mazda Club TR
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest Mazda Club TR

arkadaşlar bugün zeibart merter i aradım... yaptıracaklarımı saydım ve bir fiyat aldım bu fiyatı şimdi sizlere söyleyeceğim ve fikirlerinizi bekliyorum... pahalı ucuz - zeibart merter iyidir iyi değildir... şu ustaya yaptır vs...

yapıalcaklar...

Renkli Cam Filmi - 2 Numara... 3 numaradan tırsıom polisle başım belaya girer diye...

Kaput Filmi

Extreme boya koruma ve parlatma

Alt ses izolasyonu

Anti bakteriyel iç bakım koruma

fiyat 1000 ytl...

alt ses izolasyonunu almazsam fiyat 800 ytl...

nedir fikriniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 166
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

12

• MuRDoC_111

13

• Murat b

17

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

1000 Ytl iyi para yani genel olarak az bir para değil.Sana uygunsa şimdiden hayırlı olsun.Ben olsam alt ses izolasyonu ve anti bakteriyel olayına hiç girmem.Boya korumayıda yaza doğru yapardım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim komple cam filmi 3 numara(sanıyosam fiyat olarak degişmiyodu bişey numaradan numaraya), ultra boya koruma.. bu ikisi 600 tuttu.. eşantiyondan motor yıkama yapıp içinede şöle bi çeki düzen verdiler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

boya koruma neden yaza doğru şimdi yapmak daha mantıklı değil mi aracı kış şartlarından biraz olsun koruyabilmek adına...

Şahsen oto yıkamanın daha çok zarar verdiğini düşünüyorum.Yazın ben daha çok yıkatıyorum arabayı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

murat abi bu boya koruma dedikleri şey öle 6 ayda kalkıo mu ki araba üstünden...

şimdi yaptırınca aracın üstünden soyulacak mı yani yaza kadar...

ben öle bilmiom (yanlış bilio da olabilirim) yazında zati duracağına göre yıkamalardan da etkilenmez kanımca... yannış mıyım acaba ... bu konularda fazla bilgim yoktur siz bi ses edin bana...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

farketmez yaf istediginiz zaman yapın.. 1 yapıyosunuz sonra her yıl cuzi (tam olarak ne kadar bilmiyorum ama öle diyolar :D ) bi ücret karsılıgında yeniliyolar..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok bişey olmaz 6 ayda, 1 yıl garantisi var zaten.. yalnız garantininde bazı şartları var pek abartmamak lazım o yüzden.. normal kullanımla 1 yıl basın agrımaz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

murat abi bu boya koruma dedikleri şey öle 6 ayda kalkıo mu ki araba üstünden...

şimdi yaptırınca aracın üstünden soyulacak mı yani yaza kadar...

ben öle bilmiom (yanlış bilio da olabilirim) yazında zati duracağına göre yıkamalardan da etkilenmez kanımca... yannış mıyım acaba ... bu konularda fazla bilgim yoktur siz bi ses edin bana...

Sen istediğin zaman yap.Yazının başında 1000 YTL iyi para dedim.Ben olsaydım diye başladım yazıya.1000 Ytl bir kerede cebinden çıkmasın diye yazdım.Sen müsaitsen şimdiden hayırlı olsun  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...