Jump to content

Meguiars Nxt Generation Tech Wax 2.0 Nasıl Uygulanır

alpqla
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar selamlar.. Dün ben bu resimdeki ürünü aldım bauhouse dan 85 lira gibi birşey.. Satan arkadaş bu boya koruma ve cila dedi ama pasta değil dedi.. 2 gün önce 0 araba aldım doğal olarak pasta ile işim yok boya kaldırmaması lazım ama bu üründe paste yazıyor ve yine satan arkadaş abi sıvı olan hızlı cilalar felan var buda katı olduğu için paste yazıyo yoksa pasta cila deil boyakorumalı normal cila dedi aldık.. bilen biri varmı ürünü?

7456_lg.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu videoda nasıl uygulaması gerektiğini gösteriyor. Diğer otomobil forumlarında da polisaj makinesi kesinlikle kullanmayın deniliyor. Ürün ısınmaya gelmiyormuş. Aşındırıcı değil yüzeysel film şeklinde bir katman tabaka kaplamaya yarıyormuş.

Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@İlhan  bunun Türkçe hadi o yok diyelim bari İngilizce olanı yok muydu ? :D 

Vallahi biraz daha zaman ayırsaydım Azericesini bile bulurdum. Böylelikle 5 kelimeden üçünü anlardık herhalde. Kısıtlı sürede ilk karşıma çıkan video abi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vallahi biraz daha zaman ayırsaydım Azericesini bile bulurdum. Böylelikle 5 kelimeden üçünü anlardık herhalde. Kısıtlı sürede ilk karşıma çıkan video abi.

Emeğine sağlık ;) Ürünü alması kolay da uygulaması meşakkatli, adam bir kaputu bile kaç kere sildi.. Tüm araba için yarım gün ayırmak lazım herhalde.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...