Jump to content

Ziebart Full Uygulama Detaylı Anlatım...

Guest infsphinx
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

geç bilem kalmışın Bülocan,acele et,arabanın boyası elden gidecek biraz daha beklersen,zımpara gibi olmuş boya yav sitenin pisliğinden...

Volkan zaten koruma var üzerinde aracın sadece tekrarlanacak
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan zaten koruma var üzerinde aracın sadece tekrarlanacak

biliyorum olduğunu canım,bakım için geç kalmışsın diyorum,İstanbul'a döner dönmez yaptırırsın diye düşünmüştüm ben  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

biliyorum olduğunu canım,bakım için geç kalmışsın diyorum,İstanbul'a döner dönmez yaptırırsın diye düşünmüştüm ben  ;)

kapıdaki yeri yaptırdım önce boyasız düzelttiler :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

Herkese çok teşekkür ederim...

Bu merter de ki Ziebart a gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz hakkaten... işçilik muhabbet karşılama ağırlama gerçekten çok hoşuma gitti benim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

bülent abi merter ziebart a gitmişin galiba dün...

neler yaptırdın kaça çıktın? memnun kaldın mı bi de bakem ... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

bülent abi merter ziebart a gitmişin galiba dün...

neler yaptırdın kaça çıktın? memnun kaldın mı bi de bakem ... :D

iftara yakın ustaların takati kesildiginden sanki biraz üstünkörü oldu gibi geldi gerci son 20 dk da 4 usta birden calıştı onunda etkisi var cabuk olmasında zaten 1 saat kadar arac yıkandı ve kille üzerinden gecildi işçilik güzel ustalar iyi orhan ve Hüseyin beyler gayet hoş sohbet hatta duyurular bölümüne yazdım bizden gidecek klüp üyelerine normal indirimler haricinde 2 işlem için%10  3 işlem için %15 ekstra indirimimiz var merter ziebartta, benim diamond gloss yenilendi iç bakım yapıldı 275 ytl tüm ziebartlardaki fiyatı bende buna fazladan su itici var onu almayalım indirimden dediler normalde 310 tutuyor bu işlem toplamda
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

güle güle kullan abi...

hakkaten güzel işçilik yapıolar...

orhan ve hüsein beylere de tekrar teşekkür ediyoruz... artık bizim klüp üyelerine de bir güzellik yapacaklar... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Su iticiyi Ziebart'ta Sonax'da diğer işlemleri yaptıranlara hediye ediyorlar zaten, parasını alarak su itici yaptıklarını sanmıyorum, bonus olarak tutuyorlar onu... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Su iticiyi Ziebart'ta Sonax'da diğer işlemleri yaptıranlara hediye ediyorlar zaten, parasını alarak su itici yaptıklarını sanmıyorum, bonus olarak tutuyorlar onu... :)

ben hiç ücretsiz yaptırmadım hep iyi bi indirim yapıolardı su iticide bu sefe rfull bedava oldu daha önce yaptırdıgım yerde(indirimli haliyle iç dış koruma ve su iticiye) 310 ytl dedi burasıda 310 dedi ama 275 e iç dıi fiyatına bitti
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...