Jump to content

1.Nesil Mazda 3 Cam Altı Krom Çıta

Serdar Ç.
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yeni aldığım aracıma hevesle ufak modifiyeler ufak dokunuşlar yapmaya başladım.

Önceki aracımda da olan ve çok beğendiğim bi aksesuar olan cam altı krom çıtaları elime ulaştı. Satıcıya almadan önce özellikle sordum, ürünün paslanmaz çelikten imal olduğunu söyledi. Günahı boynuna :) Ürün resmini paylaşıyorum, taktıktan sonra da bir fotoğraf paylaşırım. İsteyen arkadaşlar olursa aldığım satıcının bilgilerini verebilirim. (Reklam ve kar amacım yok, forumdaki arkadaşlara yardımcı olmak için )

ag4wyiwc4vbf44v6g.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Krom çıtaların montajı tamamdır. Yorum ve önerilerinize açığım.

xexlpkw5kbr7d856g.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Küçük aksesuarlar beklendiğinden fazla güzellik katabiliyor. Bu çıtalar da öyle olmuş. Elinize sağlık. Üstlere de uygulasaydınız keşke.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tesekkur ederim @Mehmet Özdemir. Üstler icin bulamadim zira ust ve yan cerceveler genis oldugu icin cok iyi duracagini sanmiyorum. Orta direkler icin karbon folyo yapmayi dusunuyorum yakin zamanda onu da paylasirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benimkiler paramparça olmuş o çıtaları taktığınız yerler.neden anlamadın ön iki kapıdaki de  dilim dilim yırtılmış. bundan değil de normalinden var mıdır satın aldığınız yerde? takması kolay mı? üzerine mi yapıştırıyorsunuz orjinali çıkarıp mı takıyorsunuz?

hatta bi foto çekeyim de ekleyeyim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sizin parcalanmis dediginiz kisimlar benimkide de kismen oyle. Forumda bi konu vardi, yikama esnasinda basincli su ile parcalandigini yazmisti arkadas.

Aslina kopan kisimlar cama yapisik olan yumusak conta kismi. Lastik vb malzemeler kimyasi geregi sicak soguk gunes gibi etkenlerden zamanla yipraniyor ve ilk darbede parcalaniyor.

Kullandigim urun kendinden bantli parcalanan kismin altindaki disa bombeli yuzeye tam oturuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

o zaman buna çözüm deği hocam?

Sizin parcalanmis dediginiz kisimlar benimkide de kismen oyle. Forumda bi konu vardi, yikama esnasinda basincli su ile parcalandigini yazmisti arkadas.

Aslina kopan kisimlar cama yapisik olan yumusak conta kismi. Lastik vb malzemeler kimyasi geregi sicak soguk gunes gibi etkenlerden zamanla yipraniyor ve ilk darbede parcalaniyor.

Kullandigim urun kendinden bantli parcalanan kismin altindaki disa bombeli yuzeye tam oturuyor.

504_979_442.png

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yani camın dışında ama sanki iki parça gibi ben de bilemedim.. neyse bi ara servise uğrayıp yenileri taktırayım. yan sanayi bulmak çok mümkün olmayacaktır herhalde.

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...