Jump to content

3.Nesil Mazda 3 2014-2015 Modelleri Arası Farklar

61kdeniz
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Benim bildiğim hiç bir fark yok, makyaj filanda geçirmedi çünkü. 

Bu arada mevcut konu başlığınızla (Mazda 3 2014'mü, 2015'mi ?) mesaj içeriğiniz örtüşmüyor. 3.Nesil Mazda3 2014-2015 Modelleri Arası Farklar şeklinde güncelliyorum. Bilgilerinize...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fark var  , biri jopon üretimi (2014 ) diğeri meksika ( 2015 )  , ayrıca 2015 modellere come , follow me  özelliği eklendi. 2014 modellerde bu özellik yok .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi, xanatoliax :

fark var  , biri jopon üretimi (2014 ) diğeri meksika ( 2015 )  , ayrıca 2015 modellere come , follow me  özelliği eklendi. 2014 modellerde bu özellik yok .

Follow me opsiyonel mi? Power sense2 de mi var?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, xanatoliax :

hayır 2015 tüm mazda 3 power larda var .

Arabamın özelliğini sayende öğrendim teşekkür ederim:) Ayarının nereden yapıldığını biliyor musun peki?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

21 dakika önce, xanatoliax :

Mazda' nın sitesinden de kontrol ettim bulamadım bir yanlışlık olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şimdi sevgili dostum şöyle bir durum var , 2015 ilk parti yanlış hatırlamıyorsam mart nisan teslimi eski mod ile geldi. nisan sonrası 2015 ler bu özellikle geldi diye biliyorum . Çalışma şekli kapı açma tuşuna anahtardan bastığında farlar otomatik yanıyor sen araca gidene kadar yolu aydınlatıyor .  Ayarlardan aktif etmek gerekiyor olabilir bende olmadığı için bilemiyorum .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, xanatoliax :

şimdi sevgili dostum şöyle bir durum var , 2015 ilk parti yanlış hatırlamıyorsam mart nisan teslimi eski mod ile geldi. nisan sonrası 2015 ler bu özellikle geldi diye biliyorum . Çalışma şekli kapı açma tuşuna anahtardan bastığında farlar otomatik yanıyor sen araca gidene kadar yolu aydınlatıyor .  Ayarlardan aktif etmek gerekiyor olabilir bende olmadığı için bilemiyorum .

Benim araç ağustos teslim 2. parti olabilir akşam gidince deneyeceğim teşekkürler bilgiler için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
19.11.2015 13:08:40, anilcanatan :

Benim araç ağustos teslim 2. parti olabilir akşam gidince deneyeceğim teşekkürler bilgiler için.

Deneme fırsatınız oldu mu ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, İlhan :

Deneme fırsatınız oldu mu ?

Denedim, kitapçığı okudum bulamadım göremedim. İlhan bey sizin bilginiz de yoksa böyle bir şey yoktur diye düşünüyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, anilcanatan :

Denedim, kitapçığı okudum bulamadım göremedim. İlhan bey sizin bilginiz de yoksa böyle bir şey yoktur diye düşünüyorum :)

Ben yok diye biliyorum. Ama bu konuda iddia etmiyorum. Çünkü bahsi geçen otomobile sahip değilim. Sadece forumda ve sağda, solda araştırdığım bilgiler doğrultusunda fikir sahibiyim. Kitapçıkta belirtilmemişse, yoktur o zaman. İlerleyen süreçte daha sağlıklı bilgiler ortaya çıkar eminim. Bende merak ettim.:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

30 dakika önce, İlhan :

Ben yok diye biliyorum. Ama bu konuda iddia etmiyorum. Çünkü bahsi geçen otomobile sahip değilim. Sadece forumda ve sağda, solda araştırdığım bilgiler doğrultusunda fikir sahibiyim. Kitapçıkta belirtilmemişse, yoktur o zaman. İlerleyen süreçte daha sağlıklı bilgiler ortaya çıkar eminim. Bende merak ettim.:)

Kesin bilgiye ulaştığınızda paylaşırsanız sevinirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok merak ettiğim bir konu var.2016 model gelecek olan mazda3 modellerinde mazda6' da yapılan sport veya yazılımda iyileştirme olacak mı ? Çünkü buna yeni model mazda6 modelinde el atılmıştı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

47 dakika önce, anilcanatan :

Kesin bilgiye ulaştığınızda paylaşırsanız sevinirim :)

arkadaşlar formda arkadaşlarımızdan bu özellikleri kullanan var bizzat bende gördüm gözümle

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

31 dakika önce, xanatoliax :

arkadaşlar formda arkadaşlarımızdan bu özellikleri kullanan var bizzat bende gördüm gözümle

Kimdir arkadaşlar soralım ben de kullanayım sevinirim bulursak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...