Jump to content

Mazda 626 Geri Vites Müşürü Arızası

Drakyuz
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

oto elektrikçiye gittim, elektromanyetik sensor almıştım. Aliekspressten..bağladı, yolda giderken ötüyordu. Geri gittim geri vites muşurun bozuk dedi. Bozuk değildi, bir önceki elektrikçi baktı çünkü.. Şimdi muşur arayışına gireyim mi girmeyeyim mi bilmiyorum, muşurun kalitelisini nerden bulurum acaba..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hiç bir alakası yok. Dükkan açan usta oluyor, deli oluyorum. Geri vites müşüründe bir sıkıntı olsa, yolda giderken geri vites lambasının da yanması lazım. 

Park sensörünün beynine giden güç geri vites lambasına gelen kablolardan alınır. Siz geri vitese taktığınızda da çalışır. Başka bir ustaya bu elektrik bağlantısını kontrol ettirin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

58 dakika önce, drakyuz :

yanıyor zaten, vites boştayken de geri vites ışığı yanıyor

O zaman müşürdür. ;) Başta söyleseniz ya. Geri vites müşürünü değiştirirseniz sorununuz düzelir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bilmece başlıklı konu başlığını mesaj içeriğine göre yeniden düzenledim. Aracınızın satılık ilanı halen devam ediyor mu ?

Stokları kontrol etmeniz lazım ama !

http://www.endogruparca.com/MAZDA-626-90-91-GERI-VITES-MUSURU,PR-39916.html

http://www.yedekdunyasi.com/mazda-626-geri-vites-musuru-76228-fct-244.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, drakyuz :

satlık ilanı devam:))

Vallahi sizin durum bende eski konu başlığı gibi bilmeceye döndü. Ben sizi ilkin zaten SubaruClubTR'Den biliyorum. Sizde Subaru var diye hatırlarken, samanlıkta iğne arar gibi Hb Dizel Mazda 3 aradığınızı gördüm. Sonra arada tesadüf Mazda 626 aldığınızı gördüm. Ve yine tesadüf sattığınızı gördüm. :)

Neyse umarım sizin için hayırlısı olur. Ve gönlünüze ve bütçenize göre bir otomobil bulabilirsiniz. Bu sefer ne arıyoruz ? Subaru / Mazda 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...