Jump to content

Siparişler geldi (1.Nesil Mazda 3)

Serdar Ç.
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

29 dakika önce, emekli :

@spade35 anten hani derler ya cuk oturmuş diye yakışmış güzel olmuş güle güle kullan darısı başımıza diyelim

@emekli abi senin guzunun fotoğrafını paylaşta, Club emektar Mazda 626 görsün. Hem forumda hem sosyal medyada yayınlayalım. :)

http://www.mazdaclubtr.com/gallery/category/6-sosyal-medya-foto%C4%9Fraflar%C4%B1/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@İlhan tamam ilhan kardeşim yapalım benim telefon tabiri caizse takoz dediklerimizden çocuklardan yardım alayım aslında gelecek ay gündüz ledi taktıracaktım bana biraz daha müsaade et

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 saat önce, spade35 :

Aracıma aliexpress'ten yaptığım ufak tefek aksesuarlar sonunda elime ulaştı. Şimdilik anteni takmış olsam da diğerlerininde montajını yaptıkça fotoğrafları bu konuda paylaşırım.

Ürünlerden isteyen arkadaşlar olursa linklerini gönderebiliirim.

spade35 Arkadaşımız sizin mazdaya olan ilginize özeninize hayranım.Hevesle mazda 3 aradınız satın almak için ön araştırmalar yaptınız mazdaclup.tr de sorular sordunuz bizlere ,tavsiyeler aldınız.Bu davranışlarınız çok doğru takdire şayandır belirtmek isterim.Tekrar güle güle kullanınız mazda 3 nüzü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, 67bulent1976 :

spade35 Arkadaşımız sizin mazdaya olan ilginize özeninize hayranım.Hevesle mazda 3 aradınız satın almak için ön araştırmalar yaptınız mazdaclup.tr de sorular sordunuz bizlere ,tavsiyeler aldınız.Bu davranışlarınız çok doğru takdire şayandır belirtmek isterim.Tekrar güle güle kullanınız mazda 3 nüzü.

@67bulent1976 bu güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Arabalara olan ilgim çocukluğumdan gelen bir duygu. Bunu da imkanlarım doğrultusunda kendi aracımda uygulamaya ve çevremdekilere önerilerde bulunmaya çalışıyorum. Forumdaki arkadaşlara da yardımım oluyorsa ne mutlu bana.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Selam arkadaslar daha once actigim konunun devami niteliginde 1.Nesil Mazda 3 aracim icin yeni siparislerim ve uygulama fotograflarini paylasiyorum. Bagaj ustu spoilerim de yolda geliyor :)

Onu da montajladiktan sonra fotografi gelecek. Ayrica daha once tartistigimiz h7 beyaz ampul icin Osram Nighbreaker Unlimited ampulun sariya gore aydinlatma farkini gosteren fotograflarini yakinda ilgiyi konu ici de paylasacagim...

zr3hv3d5j6960z06g.jpg

Bagaj kapagi ustune Mazdaspeed logo

k5ad7lr69371g6t6g.jpg

Mazda logolu sibop kapaklari

q712jqic6qv91426g.jpg

Mentese goruntusune ve paslanmaya son..

lsoyixl1c5yiok86g.jpg

Kabin ici gozlere Mazda logolu kaydirmaz pedler.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslinda onu pek dusunmuyorum@emekli ancak kapi ici aydinlatma yada ayak aydinlatmasi dusunuyorum onun da beslemesini nerden alacagimi bilmiyorum bi arastirma yapmam gerekiyo.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

spade35 kardeşim, anten ve kapı menteşe koruyucuları hoş olmuş, yalnız ben daha önce incelediğimde, kaydırmaz pedlerin pahalı olduğunu hatırlıyorum, onun yerine logosuz bim veya A101 de düz model bulmuş,  torpido ön ve iç gözleri dahil, kesip uygun yerlere koymuştum, ses yapmaması için, aslında ali expersde güzel deri anahtarlık koruyucularıda var hoş görünüyorlar. benim asıl aradığım kısaca bana göre sorun olan, şöför tarafı kapı kontrol düğmelerinin gece gözükmemesi, sadece sol cam için aydınlatma var, aslında tam butonların üstünde küçük bir kenar var oraya çok loş ışık veren, dikkat çekmeyen,  bir led aydınlatma sistemi takmayı düşünüyorum, tabi hazır yok kendim tasarlayıp yapmak isterim, fikirlerinize açığım. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@renegade beğenilerin için teşekkür ederim. Aslında ben kaydırmaz pedleri aliexpress'ten 10 Dolar'a aldım şu an 8,50-10 dolar arasında satıcıya göre değişen fiyatlar var. Benim cam aydınlatma düğmeleri ile sıkıntım yok ancak sana şöyle birşey önerebilirim; Elin yatkınsa sen yapabilir yada elektrik işlerinden anlayan birisine o kontrol düğmelerini söküp içindeki ledleri yenileyebilirsin. Böylece hem harici bir ışık kaynağına ihtiyacın kalmaz hem elinin altında kalabalık oluşmaz, hem de o kısmın orjinalliğini bozmamış olursun. Hem de :) istediğin başka bir renkte led de takabilirsin..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@İbrahim Türk siz sorunca gittigidiyor'da buldum ama "mazdaspeed" yazısı yok. Ben aliexpress'tan diğer siparişlerimle beraber 5,5 Dolar'a almıştım. Türkiyedeki fiyatı 30 TL linki aşağıdadır.

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/kisa-karbon-spor-anten-tum-araclara-uyumludur-194110023

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 saat önce, emekli :

@renegade  merkezi cam butonların da aydınlatma sizin araçlarda damı yok ışıklandırma yaparsanız buradan paylaşırmızınısz

Merkezi cam butonlarının olduğu kapıdaki kontrol panelinde sadece sol ön cam açma butonunda var, diğer cam açma, ayna açma-kapama ve ayna kontrol butonu vede otomatik kilitleme butonlarında aydınlatma yok, gece el yordamı ile bulacaksın, çoğu zaman ön sağ cam diye arka camları açmak zorunda kalıyorum, alışmak gerek ama,  yinede büyük bir eksiklik olarak görüyorum, yakıştıramadım mazda için. Butonların hemen üstünde aşağıya bakan kenar kısmına ledli aydınlatma yaptırmak istiyorum lakin hava çok soğuk, arabayla ilgelenemiyorum doğal olarak, ne zaman nasip olursa paylaşırım inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

antenin çekim gücünde bir düşme oluyormu?

ve size zahmet olmaz ise aldığınız ürünlerin linklerini paylaşabilimisiniz? özellikle menteşe üstü kapatıcıların

9 saat önce, spade35 :

@İbrahim Türk siz sorunca gittigidiyor'da buldum ama "mazdaspeed" yazısı yok. Ben aliexpress'tan diğer siparişlerimle beraber 5,5 Dolar'a almıştım. Türkiyedeki fiyatı 30 TL linki aşağıdadır.

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/kisa-karbon-spor-anten-tum-araclara-uyumludur-194110023

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...