Jump to content

Mazda Tutkunları Ankara'da Buluşuyor

alpqla
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bir saat önce, İlhan :

Mete abi, ailecek gelmeyi istiyoruz. Ama şimdilik nasip, kısmet diyelim. Netleşince yazacağım hemen. 

Arabada yer olur mu ? :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar esasen buluşma yeri gölbaşı olsa daha iyi olur diyecektim ama o gün nöbet denilen belaya maruz kalacağım o yüzden katılamıyorum.

:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Panora AVM nin neresinde buluşacağız. Program nedir? öğlen yemeği mi? kahvaltı mı?

Şimdi, savga :

Panora AVM nin neresinde buluşacağız. Program nedir?  kahvaltı mı? öğlen yemeği mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir Ankaralı olarak ben de geleceğim tabiki.. O gün aracı olmayan ve gelmek isteyen Mazda tutkunlarını da yanıma alabilirim.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bilemiyorum hiç düşünmedim el freni çekip sıfır çizeriz yada gaza basıp yanlarız, konya yolunda makas atarız sonra konvoy yaparız çevre yolunda kenara çekip angara havası oynarız :) BMW olsa hiç düşünmeden bunları yapardık :) VW olsa herkes birbirin DSG sorununu denerdi :) Ford olsa servisin önünde boykot yapardık... Mazdada çok yeniyim bilemedim ki napalım..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, alpqla :

Bilemiyorum hiç düşünmedim el freni çekip sıfır çizeriz yada gaza basıp yanlarız, konya yolunda makas atarız sonra konvoy yaparız çevre yolunda kenara çekip angara havası oynarız :) BMW olsa hiç düşünmeden bunları yapardık :)

Arkadaşlar bu konunun ana sayfada olduğunu unutmazsak iyi olur. Daha önce Ankara'da yapılan bir toplantı sırasında ve sonrasında buluşan grubun polis tarafından çevirildiğine şahit olduk.

Daha önceki buluşmalarda olduğu gibi ilk mesaja bu konudaki hassasiyetimizi belirten bir mesaj yazalım bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence o mesajı espiri mahiyetinde yazdı :) En azınden ben öyle düşünüyorum,güldüm başarılı bir espiriydi tebrik ediyorum :) 

19 dakika önce, alpqla :

Bilemiyorum hiç düşünmedim el freni çekip sıfır çizeriz yada gaza basıp yanlarız, konya yolunda makas atarız sonra konvoy yaparız çevre yolunda kenara çekip angara havası oynarız :) BMW olsa hiç düşünmeden bunları yapardık :) VW olsa herkes birbirin DSG sorununu denerdi :) Ford olsa servisin önünde boykot yapardık... Mazdada çok yeniyim bilemedim ki napalım..

alpqla

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 dakika önce, Burak :

Arkadaşlar bu konunun ana sayfada olduğunu unutmazsak iyi olur. Daha önce Ankara'da yapılan bir toplantı sırasında ve sonrasında buluşan grubun polis tarafından çevirildiğine şahit olduk.

Daha önceki buluşmalarda olduğu gibi ilk mesaja bu konudaki hassasiyetimizi belirten bir mesaj yazalım bence.

@alpqla arkadaşımızın etkinlik anlayışına bakılırsa biz yaş gurubu bu buluşma için uygun olmayacak

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Ömer626 :

Bence o mesajı espiri mahiyetinde yazdı :) En azınden ben öyle düşünüyorum,güldüm başarılı bir espiriydi tebrik ediyorum :) 

alpqla

Espiri olduğu aşikarda espiri olmadı ;) 

2 dakika önce, arabalar :

@alpqla arkadaşımızın etkinlik anlayışına bakılırsa biz yaş gurubu bu buluşma için uygun olmayacak

Yok abim tabikide hayır.. Toplumun gerçekleriyle dalga geçmek istedim.. Espiri yeteneğimle alakalı bi durum oldu orda.. :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, alpqla :

Yok abim tabikide hayır.. Toplumun gerçekleriyle dalga geçmek istedim.. Espiri yeteneğimle alakalı bi durum oldu orda.. :) 

Benim gibi espiriyi anlamayanlar çıkabilir :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Burak :

Espiri demeyelim ozaman marka fobisi diyelim yerinde olur :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, arabalar :

2 dakika önce, Burak :

Siz bir kahve için abiler. :D

Hayır bende harıl harıl kur değerleme yaparken, arada okudum ve espri diye güldüm geçtim. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, alpqla :

O halde etkinliğin kapsamı konusunu açalım biraz. Mesela ilk olarak buluşma noktasını tam olarak tanımlayalım. Buluşma noktası, katılımcıların yan yana park edebileceği ve fotoğraf çekimine de uygun olan biryer olmalı. O saatte, mevcut araçlar park etmiş olmazmı, ilgili alanlara

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

google maps'ten haritayı ekleyelim. bir de etkinlik neleri kapsayacak? yemek, çay, kahve? buluşacağımız yerde bu imkanlar mevcut mu? 

Ankara'da Mazda bayiilerine bu ekinliği bildirirsek iyi olur. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Buluşmanın mantıken resimdeki noktada olması gerekiyor en musait alan ve araçların yan yana çekilebilme ihtimali %80 olan bir yer.

BULUSMA.jpg

bulusma2.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

35 dakika önce, alpqla :

Buluşma etkinliğinin içeriği bence bir an önce belirlenmeli.

Katılımda aileler olacak / olmayacak. Kahvaltı mı ? Öğlen Yemeği mi ? Yoksa bir yerlerde oturup çay kahve eşliğinde sohbet mi ?

Avm'de otomobilleri bir araya getirmek zor olmayacak mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...