Jump to content

Mazda Tutkunları Ankara'da Buluşuyor

alpqla
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

5 dakika önce, arabalar :

O halde etkinliğin kapsamı konusunu açalım biraz. Mesela ilk olarak buluşma noktasını tam olarak tanımlayalım. Buluşma noktası, katılımcıların yan yana park edebileceği ve fotoğraf çekimine de uygun olan biryer olmalı. O saatte, mevcut araçlar park etmiş olmazmı, ilgili alanlara

Panora avm otoparkı büyük bi otopark, ben çoğu kez buluşmalara şahit olmuştum motorcu arkadaşlar.. vs.. Fotoğraf makinesi ciddi bir durum bir arkadaşın pro diye tabir ettiğimiz iso su f i ayarlanabilen bi makine getirirse başarılı kareler çekilebilir..Bende cybershot var getiricem... Yer olarak o gün dolu olurmu bilemiyorum ama Ankarada gidilebilcek en iyi yer diye düşündük..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, İlhan :

Buluşma etkinliğinin içeriği bence bir an önce belirlenmeli.

Katılımda aileler olacak / olmayacak. Kahvaltı mı ? Öğlen Yemeği mi ? Yoksa bir yerlerde oturup çay kahve eşliğinde sohbet mi ?

Avm'de otomobilleri bir araya getirmek zor olmayacak mı ?

Aileler kesin getirilecekse bende dahil olucam.. Pazar olduğu için dolu olabilir ama panoranın kapalısını ve etrafındaki sağlı sollu park alanları kullanılıyo genelde.. tabi garantide verilemez.. İçerik konusunu bilemiycem..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, sampiyonosman :

hava çok kötü olursa panora -3 otopark genelde boş olur orasıda değerlendirilebilir.

Gönüllü bir arkadaşın bu etkinliğe liderlik etmesi gerekli görünüyor, aksi taktirde düzensiz ve verimsiz bir buluşma olma ihtimali artar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O halde öncelikle Ailelerinde olacağı noktasında hemfikir olalım. Bu durumda, sadece forum üyelerinin  katılımıyla gerçekleşebilecek araç başı buluşmanın ötesinde, Panorada çay kahve içebileceğimiz bir yerede geçme gerekliliği oluşur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi, arabalar :

O halde öncelikle Ailelerinde olacağı noktasında hemfikir olalım. Bu durumda, sadece forum üyelerinin  katılımıyla gerçekleşebilecek araç başı buluşmanın ötesinde, Panorada çay kahve içebileceğimiz bir yerede geçme gerekliliği oluşur.

işte bu güzel bir öneri. orayı da belirlemeliyiz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

39 dakika önce, sampiyonosman :

Aileler gelicekse kesin olmamakla birlikte eşimle katılabilirim bende.

Alpqla organize ediyor @arabalar

Aslında hortlamış bi konuyu canlandırdım, afiş yaptım olaylar bu şekilde gelişti fakat tek başıma karar verebileceğim durum değil bu hani organize ederim diycem ama kimseye mahçup olmak ve mahçup etmek istemem o yüzden Ankaradan bi arkadaşla yapılacaklara karar verirsek iyi olur, daha detaylı olsun..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ne işiniz var alışveriş merkezinde Gölbaşı'na gelin hem geniş ve ücretsiz park yeri var rahat rahat fotoğraf çekinirsiniz hemde mangal yakar yersiniz.Ankara'nın en güzel yeri bana göre.

:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

facebook ve buradan duyurumuzu yaptık maalesef. orada buluştuktan sonra belirlenen başka bir yere çay, kahve içmeye gitmek daha mantıklı. önümüzde 10 gün var, 2 - 3 gün içerisinde organizasyon içeriğini değişmeyecek şekilde güncellememiz gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çayyolu begendik var harika bi yer, homemade hamburgeri harika, istedigin malzemeden pizza makarna felan yaptiriuorsun, self servis büyük masalar var.. rezarvasyon için yarin arayip sorucam ama rezervelik bi tarzi yok mekanin.. en guzel yani acik büfe gibi isteyen istediğini alıyor. Yaninda arcadyum alisveris merkezi ile pullpub var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Semih Uluca :

Aynı dert bende de var abi. Aof olmasaydı giderdik beraber eskişehirde buluşup. :(

he valla cx'le giderdik :( 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Etiketlenmişim iki yerde, bildirim geldi de bulamadım. Yapmam gereken bişey varsa tekrar yazın :D 

Her türlü kafaya uyarım, dışardan gelecek varsa kalacak yer var, ağırlarım.

Facebook etkinliği olarak da oluştursak ya bunu.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Henüz listeye eklemeyin ancak eşimle katılmayı düşünüyoruz. Kesinleştiğinde belirtirim. Gelirsem sevgili  @Mehmet Özdemir den şu aynalarla ilgili devreden bir tane de bana yapmasını rica edeceğim eğer vakti varsa. Parası neyse satar savuşturur öderim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba Dostlar,

Haftasonu annem diş ameliyatı için gelecek Ankara'ya. Onu getir götür derken pazar günü çıkabilir miyim bilmiyorum. Etkinlik devam ederken belki bir yanınıza uğrayıp dönedebilirim mahsuru yoksa.  Kesin konuşmam zor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, NihatMert :

Merhaba Dostlar,

Haftasonu annem diş ameliyatı için gelecek Ankara'ya. Onu getir götür derken pazar günü çıkabilir miyim bilmiyorum. Etkinlik devam ederken belki bir yanınıza uğrayıp dönedebilirim mahsuru yoksa.  Kesin konuşmam zor. 

Çok geçmiş olsun..Mahsuru olurmu hiç, Panora ya yetişemezsen ki şayet, Çayyolu arcadium avm yanında beğendik var orda olucaz inş..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...