Jump to content

Saat Geri Kalıyor (04-09)

M.E.G
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar benim aracın saati geride kalıyo.Bu problem sadece bende mi var yoksa olan arkadaşlar var mı? Saati ayarlıyorum 2 hafta sonra falan bakıyorum geride kalmış.Bunun bi çözümü var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Selman

6

• redrock

3

• M.E.G

16

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

selman abi bende konulara baktımda bulamadım.Ondan yeni bi konu açtım.10000 bakım için sevise gitmiştim baya bi önce orda adamın biri söylenip duruyodu yeni arabanın saati geri kalırmı diye.Bende o zaman pek dikkat etmedim.Şimdi baya bi gözüme çarpıyo.Bakalım işallah hallederler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Birkaç ay hiç sorun yapmıyor,ama arada bir bakıyorsun geri kalmış  :) uzun süre aracın park halinde olmasına bağlıyorum ben

Ftl sürücülerin arızalanmıştır atlayışta yapamassın bu halde sen ( bu ara bsg yi fazla izledşm kabul ediyom) ama saatteki sorun kesin ftl sürücülerinden :D :D :geyik:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Birkaç ay hiç sorun yapmıyor,ama arada bir bakıyorsun geri kalmış  :) uzun süre aracın park halinde olmasına bağlıyorum ben

abi hergün çalışıo kerata en fazla 2 gün park halinde kalıyo :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet abi öyleymiş.Saatin olduğu ekranı komple söküyolarmış garantiden değişiyolarmış.Hiç gerek yok bide parça bekle falan varsın geri kalsın  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet abi öyleymiş.Saatin olduğu ekranı komple söküyolarmış garantiden değişiyolarmış.Hiç gerek yok bide parça bekle falan varsın geri kalsın  :D

bizde aynen öle yaptık :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende size katılmaktan kendimi alamadım.Dedim büyüklerimiz yanlış iş yapmaz ne gerek var  :D yok söktür yok beklee zaten ben pek saate bakmam  :D hep anlık tüketim gözümün önünde oluoki gaza fazla basmiyim  :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de öyle yapıyorum ama bizim arabaların ciddi bir eksikliği bu, saat ve yol bilgisayarı için ayrı ayrı ve düzgün yer bulamamış olmaları....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi japonların saatle bi alakaları olmadığından gereksiz görmüşler.Adamlar çalışıo çalışıo uykuları geldiklerinde yatıo uyanıp tekrar çalışıolar :)) saatle bi alakaları yok adamların işime bakarım havasındalar  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim 17 yaşındaki emektar mazdamın bile saati fulll çalışıo abi , Mazdaysa çalışır düzgün ama çakma Mazdaysa bilemem :P TR burası araya Çin fln bi kombinasyon yapmasınlar  ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim 17 yaşındaki emektar mazdamın bile saati fulll çalışıo abi , Mazdaysa çalışır düzgün ama çakma Mazdaysa bilemem :P TR burası araya Çin fln bi kombinasyon yapmasınlar  ;D

senin 17 yıllık emektar kaç beygir?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...