Jump to content

3. Nesil Mazda 3 Çift Egzoz Uygulaması - Performans

Guest KTASKAN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

6 saat önce, mazda3barisss :

Gerçekten yapılan en iyi uygulama bu +1 bende katılıyorum fakat asıl soru tamponun sol kısmına egsoz yuvası açılması kimse bundan bahsetmemiş :)

IMG_16059.jpg.1abf435475a9c754be2372fbdb6b2c20.jpg

Egsoz yuvası zaten araçta hazır ki .Orada kapak var onu çıkarıp yapiyolar her şey hazır gibi.Gerisi araç sahibinin zevkine kalmış.Kimisi yuvarlak kimisi oval uç sever.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
On 6/13/2016 at 9:49 AM, Koray74 said:

Maalesef ben yaptırdığım yere bıraktım.:-[

Teşekkürler gerek kalmadı. Hatta ben de şuan isteyene verebilirim benden çıkanı. Bostancıda bugün yaptırdım ben de. Öyle direk daldım sanayiye ve önüme gelen ilk yere girdim. 400 TL ye anlaştım. İçerisinin düzensizliğinden biraz işkillendim ama işçilik çok iyiydi. İçime sindi tamamen ki pimpirikli bir insanımdır. Ses olarak %5-10 gibi bir değişim oldu. Eskisine nazaran çok daha tok bir sesi var ve hoşuma gitti. Çektim bazı fotolar paylaşayım.

J2ly4Y.jpg

OMLpZZ.jpg

z4B7VY.jpg

Gz0Ok2.jpg

y43rlL.jpg

6nXLkP.jpg

WYQLZY.jpg

3oqnaA.jpg

R3PlV1.jpg

pPWpo0.jpg

9LdP25.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi, tarahumara :

Teşekkürler gerek kalmadı. Hatta ben de şuan isteyene verebilirim benden çıkanı. Bostancıda bugün yaptırdım ben de. Öyle direk daldım sanayiye ve önüme gelen ilk yere girdim. 400 TL ye anlaştım. İçerisinin düzensizliğinden biraz işkillendim ama işçilik çok iyiydi. İçime sindi tamamen ki pimpirikli bir insanımdır. Ses olarak %5-10 gibi bir değişim oldu. Eskisine nazaran çok daha tok bir sesi var ve hoşuma gitti. Çektim bazı fotolar paylaşayım.

egzos uygulamasının garanti bir zararı var mıdır ? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 minutes ago, 61kdeniz said:

egzos uygulamasının garanti bir zararı var mıdır ? 

Hayır. Zira sadece ucunu değiştiriyorsunuz. Araca film kaplatmaktan bir farkı yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...

Merhaba arkadaşlar çift egzoz uygulaması yaptıran arkadaşlara bir kaç sorum olacak. Birincisi aracın üzerindeki orijinal egzoz ucunun aynısını nereden bulabilirim ? veya bulan var mı ? ikinci sorum ise ikinci takılan egzoz'u aktif yaptınız mı yoksa sadece görüntü mü ? son sorum ise eğer ikinci uç aktif ise araca etkisi nedir, yakıt tüketimi & performans olarak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
01.11.2016 at 20:13, ZanGi :

Merhaba arkadaşlar çift egzoz uygulaması yaptıran arkadaşlara bir kaç sorum olacak. Birincisi aracın üzerindeki orijinal egzoz ucunun aynısını nereden bulabilirim ? veya bulan var mı ? ikinci sorum ise ikinci takılan egzoz'u aktif yaptınız mı yoksa sadece görüntü mü ? son sorum ise eğer ikinci uç aktif ise araca etkisi nedir, yakıt tüketimi & performans olarak.

Aynısını bulman biraz zor belki servisten temin edilebilir. ikinci egsoz aktif metal kısım kesilip 2. egsoz ucu kaynaklanıyor. hiç bir şey değişmedi benim aracımda.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Çok güzel bir uygulama olmuş @Black Or White Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın bende yakın zamanda çift egzoz uygulaması yapacağım bana da ilham kaynağı oldu keyifli sürüşler olsun :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir uygulama olmuş [mention=7976]Black Or White[/mention] Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın bende yakın zamanda çift egzoz uygulaması yapacağım bana da ilham kaynağı oldu keyifli sürüşler olsun [emoji4]

Teşekkür ederim ALLAH razı olsun...
Yaklaşık 1.5 senedir var egzos lar. Ama hala arabayı alçaltma konusunda gelgitlerim var.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

[mention=7976]Black Or White[/mention] merhabalar.... Çok güzel görünüyor gerçekten...
Arka tampondaki egzost çıkışlarının geldiği difüzörü kestirerekmi yaptırdınız acaba ?

Evet tamponu söktüm kestirdim sonrada fiberciye içlerden takviye yaptırdım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Black Or White :

Evet tamponu söktüm kestirdim sonrada fiberciye içlerden takviye yaptırdım..

Yapım aşamasındaki fotoğraflar var ise paylaşırsanız sevinirim... Bende yaptırmayı düşünüyorumda....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yapım aşamasındaki fotoğraflar var ise paylaşırsanız sevinirim... Bende yaptırmayı düşünüyorumda....

O yok ama yarın altından resim çeker paylaşırım...

Birde benim egzoz lar sağ ve sol kafa. Standart düz değil. Tamponun kesiminde gitsin diye bunları tercih ettim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
large.gallery_7976_40_3696004.jpg.41c75094dd320cf7e8337a0f189ade7d.jpg
20170114_175655.jpg
20170114_175643.jpg

Plakanız yeter 1903🦅🦅🦅

Gayet şık ve güzel duruyor. Güle güle kullanın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...