Jump to content

Orijinal Parçalar

snorker

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba Arkadaşlar hertülrü Orjinal Mazda yedek parça tedariği yapabiliri. Aslen yedk parça Dükkanım var. internet üzerinde de satış yapıyorum fakat reklam olmaması için adresi vermiyorum, forum kurallarına aykırı diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

40 dakika önce, snorker :

merhaba Arkadaşlar hertülrü Orjinal Mazda yedek parça tedariği yapabiliri. Aslen yedk parça Dükkanım var. internet üzerinde de satış yapıyorum fakat reklam olmaması için adresi vermiyorum, forum kurallarına aykırı diye düşünüyorum.

Sayfanizi ozelden atabilirmisiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

46 dakika önce, snorker :

Merhaba, sayfanızı paylaşabilirsiniz . Daha önce yaşadığımız problemlerden dolayı sayfanızın güvenilir olduğuna ve burada sorulacak sorulara hızlı şekilde yanıt vereceğinize kanaat getirirsek konu başlığını değiştirir, tek başlık altından yazmaya devam edebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Forum Üyelerine özel elimden geldiğince yardımcı olamaya çalışırım. https://sarfoto.com.tr Mevcut stoğumuzda bulunan ürünleri yüklemeye devam ediyoruz.  İhitiyaçlarınızı buradan yazarsanın elimden geldiğince karşılamaya çalışırım.

Yerimiz bursa da arkadaşlar. Otomotivin membağı diyebiliriz. hertürlü ihtiyacınızı karşılamaya çalışırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hoşbulduk,  Araç kaç model hocam? ona göre Depdan bakacağım.

Elimizde var , Model Farketmiyor 5 bijonlu orjinal 364 TL

Bir de yan sanayisi var, komşu dükkanda onada sordurtuyorum şimdi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda 6 2010 model 2.0 > fren disk ve balataları , hava ve polen filtresi , yağ filtresi , şanzıman yağ süzgeçi şanzıman ve motor yağı.

tamamı orjinal olsun. markalarını belirterek fiyatlandırabilirmisiniz lütfen.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Mutlu Tekir :

Hoşgeldiniz, sitenizde göremedim sormak istedim, elinizde mazda 3 arka poryası var mıdır? Varsa fiyatı nedir?

Benim de aynı şey dikkatimi çekti @snorker Mazda 3, Mazda 6 gibi güncel modeller yok sitede. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında  var hocam, ama revize ederek eklemeye devamediyoruz. Bu akşam hepsi tamamlanmış olur.  Ayrrıca mazda yeni seriler için 2012-2015 elektrik aksamı şthal ettik  3-4 hafta sonra burada olacak inşallah.

Servislerde çok pahalı olduğu için böyle bir ihtiyaç olduğunu far ettik, bakalım hayırlısı olur inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, snorker :

Aslında  var hocam, ama revize ederek eklemeye devamediyoruz. Bu akşam hepsi tamamlanmış olur.  Ayrrıca mazda yeni seriler için 2012-2015 elektrik aksamı şthal ettik  3-4 hafta sonra burada olacak inşallah.

Ok listede görünmesi sizin için önemli bu şekilde olunca insanlar soru sormak yerine direk yok deyip geçebilirler.

Sitede https var gördüğüm kadarı ile bu bizim için daha güvenli, 3D Secure kullanıyorsunuz değil mi kredi kartı işlemlerinde ? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Burak :

Ok listede görünmesi sizin için önemli bu şekilde olunca insanlar soru sormak yerine direk yok deyip geçebilirler.

Sitede https var gördüğüm kadarı ile bu bizim için daha güvenli, 3D Secure kullanıyorsunuz değil mi kredi kartı işlemlerinde ? 

evet kesinlike 3d zorunlu. Bankalarla anlaşmalarımızı bu şekilde yaptık.  Dediğim gibi hocam stoklarımızı düzenleyeerek eklemeye devam ediyoruz. Bu akşam hepsi tamamlanmış olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, snorker :

Kapıda ödeme hizmetimiz yok. Ama istek olursa  yapabiliriz. Neden olmasın.

Müşteri memnuniyeti düşünüldüğünde. Günümüzde bir çok alışveriş sitesi bu hizmete geçiyor. Müşteri kendini daha güvende hissederek alışveriş yapıyor.

Bu arada "Sanal Pazar" haricinde başka online satışlarınızın olduğu sayfalarda var mı ? Örneğin sahibinden.com ve gittigidiyor.com da sanal mağazalarınız yok sanırım.

İlgi alakanıza teşekkürler. Hayırlı işler bol kazançlar dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim. sanal pazarda var saece onuda bugün yarın kapatırız diye düşünüyorum. onlara ödediğimiz komisyonları müşterilerimize yansıtmak istiyoruz. Amacımız en uygun fiyata en iyi kalite hizmet vermek.

Ayıca forum üyelerinden ricam satın almadan önce güzelce fiyat araştırması yapsınlar. Görcekler ki en uygun fiyat bizde. Bunun yanı sıra. Forum üyelerine özel %5 ekstra indirim tanımlaması yapmayı planlıyorum. Bu akşam elimizdeki ürün girişleri tamamlanınca daha da güzel olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hoşbuldum Teşekkür ederim. Evet var. şuan stok düzenlemeside devam ediyoruz . bu akşam elimizdeki ürünleri siteye atmış olurum.  Tamamlandığında haber vereceğim. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...