Jump to content

Mazda 2 İstanbul'da

roadrunner
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Maşallah iyi yakalamışsınız arabayı :D  kim miş bu arada sahibi tanıştınız galiba ki adamın arabasını ünlü ettiniz :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 82
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

11

• Selman

9

• roadrunner

20

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

sanki nissan micra ya benziyor gibi:)))

clio, micra, 207 hepsi birbirine benzedi zaten. Kalite hariç.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

beğenmedim :(

yıldırım'ın içine giremediği arabaya güzel demem ben. hele hele bagaj kapağının dibine kuş zıcılmış bir arabaya hiç demem :D

ayrıca, o amblem ne öyle eşşek nalı kadar büyük. sanki arabaya amblem değil de ambleme araba takmışlar gibi duruyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

beğenmedim :(

yıldırım'ın içine giremediği arabaya güzel demem ben. hele hele bagaj kapağının dibine kuş zıcılmış bir arabaya hiç demem :D

ayrıca, o amblem ne öyle eşşek nalı kadar büyük. sanki arabaya amblem değil de ambleme araba takmışlar gibi duruyor :)

Mustafa 323ü de arka koltuktan kullanıyordum ben. Kuş zıçmığınıda su ve bez halleder ama amblem harbiden de devasa olmuş ya da araba çok küçük ondan öyle. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

gerçi amblemin büyük olması bir yerde iyi. mesela benim arabayı Subaru zannedenler olabiliyor (amblem eski tip ve küçük) veya kadirin astinayı Skoda Formen sananlar olabiliyor. o açıdan iyi tarafları var yanılsamaları önlemek için :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gerçi amblemin büyük olması bir yerde iyi. mesela benim arabayı Subaru zannedenler olabiliyor (amblem eski tip ve küçük) veya kadirin astinayı Skoda Formen sananlar olabiliyor. o açıdan iyi tarafları var yanılsamaları önlemek için :)

Edit: astina SW

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Edit: astina SW

yok yaaa ciddi ciddi bizim kuzenin ortağına Astina resmi gösterdiğimde "bu ne be aynı skoda gibi duruyor" demişti. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok yaaa ciddi ciddi bizim kuzenin ortağına Astina resmi gösterdiğimde "bu ne be aynı skoda gibi duruyor" demişti. :)

Peki bu durumda Mazda'ya hakaret mi oluyor yoksa Skoda'ya iltifat mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...