Jump to content

Chevrolet Blazer...

dundaralp
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

98 model Blazer hakkında bildikleriniz var mı ? Mazdayı satarsak bu aracı düşünmeye başladık çünkü bu aralar dağ bayır gidiyoruz böyle bi araca ihtiyacımız var tüp takıldıktan sonra da şehir içinde bile kullanılır diye düşünüyorum sizlerin yorumlarını alabilir miyim?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 81
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

7

• Selman

14

• SWeeT6six6

8

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Dündar, izmit'te galericiler sitesinde Yükseliş Otel'in sahibinin jeep'ini satıyorlar.. galerinin adını hatırlamıyorum.. grand cherokee, 2002 modeldi yanlış hatırlamıyosam. tüplüdü.. gayet de temiz görünüyodu.. 35.000 fiyatı da..ilgilenirsen haberin olsun ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim helin  düşünelim bi..Tahoe güzel evet iyi aklıma getirdin ya..Abimle ben de bi heves var şu jip konusunda o yüzden istiyoruz fazla yeni de olmasın dağ bayır gezdircez :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben de işte boş vakitlerimde bakıyorum 2. ellerine.. ben de çok seviyorum jeep'leri..

blazer'dan ziyae tahoe düşünün bence..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir de burda yazayım madem, hazır Tahoe konusu da a.ılmışken:

Arkadaşta o modellerde Tahoe vardı. Km yaktığı 1YTL civarıydı. Tüple düşse ne kadar düşecekki :)

Tabii Blazer daha ufak, birazcık daha az yakar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

vala görünüş olarak aralarında en cok hosuma gideni Explorer dı bi zamanlar 8:)

İrfan senle aynıyız resmen ya.. bi yerde daha geçmişti konusu.. kendi paramı kazanır kazanmaz bişey alacam diyodun, ben de explorer demiştim.. buz mavisi olacak ama explorer.. koldan vitesli ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...