Jump to content

Chevrolet Blazer...

dundaralp
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Alalım verelim diyince benim iş aklıma geldi şimdi. Malum 21Ekim'de Mücahit abi,Selman abi ve sen buluşuyorsunuz. Hani beni evlendirecek olan 3lü. :) Askerliğimi de yaptım, bir araya da geliyorsunuz; artık gerisini halledersiniz umarım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 81
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

7

• Selman

14

• SWeeT6six6

8

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

çok fazla arazi koşullarında kullanılacaksa bence şasesi güçlendirilmiş , aks mesafeleri modifikasyon görmüş Tahoe alabilirsiniz. parça olarak sıkıntı yaratmaz , arıza çıkarması daha zordur. arazi performansı aranıyorsa 3kapılıları tercih etmek daha mantıklı çünkü 5 kapılıların ne yazık ki şasisi çok uzun olduğundan zorlandığı yerde şaside çatlaklar oluşabiliyor veya burulmalar. ancak belirtmek isterim çarokiler naylon cipler ;) çamurda kalma ihtimalin çok fazla , biraz bozuk yollarda kullanımı rahat fakat çoğu jeep'e göre çok daha konforlu... hayırlısı olsun inşallah istediğiniz gibi bişi bulabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ettim bilgiler için 23.000 ytl ye kadar olanlara bakıyorum ben.Şimdilik bi tane blazer buldum resimlerini koyduğum 15.000 dolar..Aramaya devam ediyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ah be Enes.. ben büyük ihtimalle o üçlünün arasında olamıcam o gün.. ama merak etme, aklımdasın ;)

Yani benim için çabalayan (:P) iki kişi kalkıp İstanbul'a gelecek ama İstanbul'daki kişi gelmeyecek. Hiç olmadı  :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sen merak etme yahu..

hem bi dakka ya.. asıl önemli olan benim değil senin isatnbul'da olman.. esas oğlan olmadıktan sonra işimiz zor olur.. di mi Selman Abi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya Selman Abi, ben gelemezsem en azından birinin gelmesine vesile olayım diyorum, ama sen bana bağlıyon yine :)

valla gelmemi çok istiyosun, biliyorum Selman Abi'm.. inşallah ayarlarız :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...