Jump to content

Evinizde Hangi İnternet Sağlayıcısını Kullanıyorsunuz ?

İlhan
 Paylaş

Evinizde Hangi İnternet Sağlayıcısını Kullanıyorsunuz ?  

47 oy

1. 1. Evinizde Hangi İnternet Sağlayıcısını Kullanıyorsunuz ?

• Ttnet Adsl
      14
    • Ttnet Fiber
      3
    • Superonline Adsl
      2
    • Superonline Fiber
      10
    • D-Smart Smile Adsl
      3
    • Digitürk Adsl
      0
    • Biri Adsl
      0
    • Doping Adsl
      0
    • TürkNet
      3
    • Türksat Kablo İnternet
      6
    • Uydunet
      2
    • Turkcell
      1
    • Vodafone
      1
    • Avea
      1
    • Diğer
      1

Tavsiye Edilen Mesajlar

İnsanlarımız şu TT Net zulmünden kurtulamadılar bir türlü :D Uğraşmamak için büyük ihtimalle... Bırakın değiştirin gitsin hocam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra ...

25 Mbps Hız + Turkcell TV taahhütüm 5 ay sonra filan bitecek. 

Şu an bu hizmete 64,90 Lira ödüyorum.

Bakalım yeni ne fiyat çıkaracaklar bana.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

34 dakika önce, İlhan :

25 Mbps Hız + Turkcell TV taahhütüm 5 ay sonra filan bitecek. 

Şu an bu hizmete 64,90 Lira ödüyorum.

Bakalım yeni ne fiyat çıkaracaklar bana.

Özellikle AKN nin ortadan kalkması sonucunda çok arttı deniyor fiyatlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 saat önce, Burak :

Özellikle AKN nin ortadan kalkması sonucunda çok arttı deniyor fiyatlar.

Dün tesadüftür Turkcell aradı. Evde almış olduğunuz internet hizmetinden memnun musunuz ? Hızı yeterli mi ? vs.vs...

Aramışken sordum, taahhütümün bitmesine az kaldı sanırım,  bu gün itibari ile yenilemek istersem ne kadar ?

Önce taahhüt süreniz ne zaman doluyor kontrol edelim diyerek, baktığında daha 5 ay varmış.

Bu günden fiyat veremiyoruz dedi !!

Son bir ay kala fiyat verebiliyorlarmış.

Bakalım 5 ay sonra beni ne bekliyor ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, İlhan :

Bakalım 5 ay sonra beni ne bekliyor ?

Tek seçenek onlarsa o zaman hiç acımayacakları kesin. Bizim binada kablonet altyapısı var ama ilginç bir şekilde Vodafone ile ortak kullanıyorlarmış. Geçen Vodafone'dan temiz yüzlü bir çocuk geldi, durumu anlattı, şimdi geçmek isterseniz çok avantajlı olmaz zaten iyi bir fiyata almışsınız hizmeti ama taahhütünüz bitince biz size onların önerebileceği yenileme fiyatından daha cazip bir teklif verebiliriz dedi.

Eve gelen kablo aynı, hizmet aynı, sadece fatura kesecek şirket farklı olacak. İlginç, ben de bekliyorum bakalım taahhüt bitince ne olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Burak :

Tek seçenek onlarsa o zaman hiç acımayacakları kesin. Bizim binada kablonet altyapısı var ama ilginç bir şekilde Vodafone ile ortak kullanıyorlarmış. Geçen Vodafone'dan temiz yüzlü bir çocuk geldi, durumu anlattı, şimdi geçmek isterseniz çok avantajlı olmaz zaten iyi bir fiyata almışsınız hizmeti ama taahhütünüz bitince biz size onların önerebileceği yenileme fiyatından daha cazip bir teklif verebiliriz dedi.

Eve gelen kablo aynı, hizmet aynı, sadece fatura kesecek şirket farklı olacak. İlginç, ben de bekliyorum bakalım taahhüt bitince ne olacak.

Ben İnternet+Turkcell TV 100.-Liraya razıyım. :)

İnternetin alternatifi var bizim orada. Türk Telekom - Vodafone fiber internetleri var.

Lakin, Turkcell TV'ye çok alıştık. Çok başarılı ve kullanışlı. Kaldıki bence şu an en başarılı yayın hizmeti veren kurum. Digitürk'ün tek avantajı maçları veriyor olması. Ama İp TV onları da çok baltaladı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İnsanlar TV deki saçma salak programlardan sıkıldı. Artık dizi deyretmek istiyor ve bunun için de Netflix ve türevlerini tercih ediyor. Çizgi film kanalları olmasa bizde de TV seyreden kimse pek yok, Digiturk'ü de sırf sinema kanalları ve sonradan izleme seçeneğinden dolayı tutuyoruz. Tutsan bir dert kaldırsan başka dert anlayacağın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Taahut bittiginde fiyatlar acayip yukseliyor bilginiz olsun..benim 49 tl lik abonelik 80 liraya yukseldi..simdi turkcell TV ve yan oda kurulumu icin de fiyat aldim toplam 121 TL.. artik affetmiyorlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 11 ay sonra ...

Şu an güncel 85 lira ödüyorum.

25 Mbps Hız + Turkcell TV hizmeti (Aile Paketi)

Ocak-2021'de taahhüt bitince bakalım ne fiyat isteyecekler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Turktelekom TTNet vardı, Turksat Kablonet'e geçtim. 

TTnet aboneliğimiz bitiyordu, 24 mbps hız + telefon'a 70 lira ödüyordum 120 lira istediler. 
Kablonet'e 100mbps+ telefon+üst tv paket+ üst sinema paketi ayrıca ikinci tv'yi de analog yayın olarak kullanabiliyoruz.  95 lira ödeyeceğim.  Tek dezavantajı inernet hızı akşamları 25mbps'e'ye düşüyor. 

başvuruyu yaptım eve tesisat çekildi ama henüz açılmadı. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, S.Halilduru :

Turktelekom TTNet vardı, Turksat Kablonet'e geçtim. 

TTnet aboneliğimiz bitiyordu, 24 mbps hız + telefon'a 70 lira ödüyordum 120 lira istediler. 
Kablonet'e 100mbps+ telefon+üst tv paket+ üst sinema paketi ayrıca ikinci tv'yi de analog yayın olarak kullanabiliyoruz.  95 lira ödeyeceğim.  Tek dezavantajı inernet hızı akşamları 25mbps'e'ye düşüyor. 

başvuruyu yaptım eve tesisat çekildi ama henüz açılmadı. 

Bende bunu kullanıyorum..

100mbit saaatlerde temiz 10megabaytla download yapıyor.

akşamları 25mbit de  4k netflix izlemeye yetiyor.

Herhangi bir adil kullanım,  kota limit vs  yok..

fena sayılmaz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Altyapısı olmayan yerlere alternatif Turkcell  Superbox , Vodafone Supernet diye 4,5G internet ürünü çıkarmış. 

Var mı aramızda kullanan ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, İlhan :

Altyapısı olmayan yerlere alternatif Turkcell  Superbox , Vodafone Supernet diye 4,5G internet ürünü çıkarmış. 

Var mı aramızda kullanan ?

Yok, ama onların fiyatları daha yüksek İlhan. Ev için hizmet kalitesinde sıkıntı yaşamadığın, altyapısı olan bir servis sağlayıcıyı kullanmak daha mantıklı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kandıra Köy evi için araştırıyorum. Türk telekom bakır kablo Adsl varama alternatif olarak acaba mı diye araştırayım dedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
10 saat önce, Lupara :

Telefon hattı olmadan en hızlı şekilde nasıl internet bağlatabilirm? Tv+internet de olur?

hocam telefon hatsız eğer eve gelen fiber intener hattı yok ise benim bildiğim iki seçenek var..

Ya mobil ağlar üzerinden internet hizmeti almak ( turkcell superbox veya vodafone redbox vs gibi tabi bu seçenk için evin olduğu bölgede o mobil hatta ilişkin baz istasyonu ve intenet hizmetinin de iyi olması lazım) yada eve takılan uydular vasıtası ile uzaynet gibi internet hizmet almak. Takdir edersiniz her ikisi de normalden farklı alternatifler olduğu için neticede eve gelen internet hatlı alternatiflere göre pahalılar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...