Jump to content

3. Nesil Mazda 3 Kullanıcı Yorumları

Ultrass34
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Aslinda cok destekli atmamissiniz. Bizim araclarsa dusuk cam suyu sensoru var.

Cam suyu sensorunden kasit "dusuk" degil midir?

Bahsekonu sise 3 lt imiş [emoji30]

ea7be4b52ac37b64f2d62a2c4b4b6a0f.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

38 minutes ago, Holydao said:

Cam suyu sensorunden kasit "dusuk" degil midir?

Cam suyu sensorunden kasit bu isik iste.

nRYXl0.png

Belki de avrupa araclari icin durum farklidir. Ya da ne bilim belki de surekli minimum belli bir seviyede tutuyordur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 minutes ago, M.E.G said:

Mazda6 da bu ışık yok su bitiyor ama uyarı falan çıkmıyor.

Ilginc olmamasi. Mazda 3'de varsa 6'da da kesin olmasi lazim degil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Tarahumara :

Ilginc olmamasi. Mazda 3'de varsa 6'da da kesin olmasi lazim degil mi?

2. Nesil mazda3 te bile var. Ama mazda6 da 2 dir cam suyu yolda bitti, uyarı falan çıkmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 minute ago, M.E.G said:

2. Nesil mazda3 te bile var. Ama mazda6 da 2 dir cam suyu yolda bitti, uyarı falan çıkmıyor.

Malliklari tuttu mu tam tutuyor bu japonlarin.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 minutes ago, M.E.G said:

Yalniz mazda tr nin sitesindeki videoda bu uyarinin mazda 6 icin oldugunu soyluyor bu abi.

http://idn.tweddle.com/media/mazda/456ef_23_2015_M6_TR_wipers.mp4

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 dakika önce, Tarahumara :

Yalniz mazda tr nin sitesindeki videoda bu uyarinin mazda 6 icin oldugunu soyluyor bu abi.

Bende yanmadı 2 kere yolda bitti hemde. İyi de sövdüm yani mazdaya :) sensörde mi sıkıntı var acaba? Yarın bi servise gideyim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Tarahumara :

Az önce baktım göstergelerde öyle bir ikaz amblemi yok ne yazık ki.... Bence yok bu arabada...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Az önce baktım göstergelerde öyle bir ikaz amblemi yok ne yazık ki.... Bence yok bu arabada...

Mazda 6 lari bazi uyarilar sadece sag taraftaki lcd ekranda cikiyor diye biliyorum. Bu da belki orada cikiyordur bir led lamba yerine.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Tarahumara :

Mazda 6 lari bazi uyarilar sadece sag taraftaki lcd ekranda cikiyor diye biliyorum. Bu da belki orada cikiyordur bir led lamba yerine.

Söylediğin gibi bazı uyarılar depo göstergesinin hemen üstünde lcd ekranda gösteriyor ama dikkat çekiyor, lcd ekranında görünenler de aynı zamanda orta ekranda uyarılara düşüyor hemen ve göze çarpıyor. Var bi sıkıntı da dur bakalım aga :) 

IMG_4115.JPG

IMG_4116.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1. ve 2. nesilde gösterge testi ile tüm ışıkların nerede olduğu görülebiliyor. 3. nesil ve mazda 6 larda da vardır illaki. Trip tuşuna basılı tutarak kontak açmayı deneyin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1. ve 2. nesilde gösterge testi ile tüm ışıkların nerede olduğu görülebiliyor. 3. nesil ve mazda 6 larda da vardır illaki. Trip tuşuna basılı tutarak kontak açmayı deneyin.

Malesef o olmuyor. En azindan 3. Nesil mazda 3 icin olmuyor. Belki baska bir yontemi vardir. Mazda 6 icin olabilir ama farkli bir gosterge paneli var zira.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

19 dakika önce, Mutlu Tekir :

test modunda da görünmüyor o meret kardeşim :) Ben de araca geçince denerim. Bu makyajsız kasa heralde. Biz de rvm yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...
44 dakika önce, katil balina :

bu arada benzin kapağının hangi tarafta olduğunu gösteren ok yok.

Sen dikkat etmemiş olabilir misin ? Bende merak edip 1.5 - 2.0 vs kadranlara baktım Sol tarafta olduğunu gösteriyor..

mazda-3-15-main04.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...