Jump to content

Aliexpress.com / Mazda Yedek Parçaları

quiteguide

Tavsiye Edilen Mesajlar

http://www.aliexpress.com/store/1707859

Selam arkadaşlar, az önce linkte ki satıcının sayfasını şans eseri göz atma fırsatım oldu. 

Mazda 323, Mazda 3 ve Mazda 6 yedek parçaları çok çok hesaplı.

Bu tür sitelerden daha önce alış veriş yapmamış arkadaşlar için endişelenmeye hiç gerek yok, aliexpressten 4 yıldır  alışveriş yapıyorum bir kere bile sorun yaşamadım.

Aldığınız ürün 150 € yu geçmiyorsa gümrükte hiç bi sıkıntı yok. 1 ay içinde de verdiğiniz adrese ptt kargo tarafından iletilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Mehmet Özdemir :

her tarafta malzeme var ama satıcının güvenilir olması gerekli. orijinal diye sahte parça çıkma ihtimali olabiliyor.

elemanların  'parça orjinaldir' diye bir söylemleri yok zaten. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Selam arkadaşlar aracım her ne kadar LPGli olsa da benzin filtresini değiştirmek istiyordum. 40-50 $ sadece filtreye vermeyi gözden çıkarmışken , linkte ki paketle karşılaştım.

http://www.aliexpress.com/item/Mazda3-Axela-four-filter-Kit-Cabin-Air-Filter-air-conditioning-air-oil-Fuel-car-Free-shipping/2010731246.html?spm=2114.13010208.99999999.268.kbmcNo

İşinize yarayacağını umuyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

22 dakika önce, quiteguide :

Selam arkadaşlar aracım her ne kadar LPGli olsa da benzin filtresini değiştirmek istiyordum. 40-50 $ sadece filtreye vermeyi gözden çıkarmışken , linkte ki paketle karşılaştım.

http://www.aliexpress.com/item/Mazda3-Axela-four-filter-Kit-Cabin-Air-Filter-air-conditioning-air-oil-Fuel-car-Free-shipping/2010731246.html?spm=2114.13010208.99999999.268.kbmcNo

İşinize yarayacağını umuyorum.

Paylaşım için teşekkürler. Aldınız mı peki bu bağlantıda ki ürünleri ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

23 dakika önce, İlhan :

Paylaşım için teşekkürler. Aldınız mı peki bu bağlantıda ki ürünleri ?

Henüz sipariş vermedim, bir kaç güne vereceğim. 

LPG takıldığından bu yana periyodik bakımları (yağ + yağ filtresi ve hava filtresi değişimi) 5000 km de bir yapıyorum.

Bir kez de bu ürünleri deneyeceğim, ama ilk mesajda da belirttiğim gibi benim için en önemli parça benzin filtresi, aracım 90.000 km de ve hiç değişmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

28 dakika önce, quiteguide :

Henüz sipariş vermedim, bir kaç güne vereceğim. 

LPG takıldığından bu yana periyodik bakımları (yağ + yağ filtresi ve hava filtresi değişimi) 5000 km de bir yapıyorum.

Bir kez de bu ürünleri deneyeceğim, ama ilk mesajda da belirttiğim gibi benim için en önemli parça benzin filtresi, aracım 90.000 km de ve hiç değişmedi.

Benim aracım dizel olduğu için 40 bin ve katlarında değiştirdim bu güne kadar mazot filtresini. En son 2015 Ekim'de 116 Liraya değiştirmiştim.

Yağ ve Yakıt filtresinde orijinalden şaşmayın derim. Yağ filtresini de 19 Liraya almışım yine aynı dönemde. 

Not: Konunuz daha önce açmış olduğunuz konu altında birleştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...