Jump to content

Spoiler Döktürebileceğim İşini İyi Yapan Bir Fiberci?

Guest infsphinx
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest infsphinx

araca bi spoiler takam diyom ...

spoiler böle yüksek olacak misal Biran abininki gibi ama ondan az daha yüksek olsun diyom ben tabi de kalıp durumu nedir onu gidince görecez ellerinde o varsa onu dökecez artık...

var mı bildiniz hakkaten sağlam fiberci özellikle bu maslak tarafında... tabi başka yerler de olaiblir yeter ki işini hakkaten iyi yapsın bir terslik istemiom...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

araca bi spoiler takam diyom ...

spoiler böle yüksek olacak misal Biran abininki gibi ama ondan az daha yüksek olsun diyom ben tabi de kalıp durumu nedir onu gidince görecez ellerinde o varsa onu dökecez artık...

var mı bildiniz hakkaten sağlam fiberci özellikle bu maslak tarafında... tabi başka yerler de olaiblir yeter ki işini hakkaten iyi yapsın bir terslik istemiom...

Biran abinin yaptırdıgı yere git işte adamın işçiligi gayet güzel
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Murat da biliyor, geçenlerde ilanı vardı ya adamın Uygar konu açmıştı galiba, orası işte ben bile biliyorum...

Hangi konu o, Selman Abi bi yardım... :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hani adam kendi arabası gibi Murat'ın arabanın bir de HB gümüşün fotolarını koymuştu sahibinden.com a, önce arabaları satıyor sanıp telaşlanmıştık...:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hani adam kendi arabası gibi Murat'ın arabanın bir de HB gümüşün fotolarını koymuştu sahibinden.com a, önce arabaları satıyor sanıp telaşlanmıştık...:)

Tamam Abi. :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet Önder orada yaptırdım.Senin istediğin tarz spoylerlerde var orada.Madem daha yüksek istiyorsun zaten yeni kalıp yapacak istediğin ölçüyü belirtirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

güzel o zaman yüksek dediğim öle abartı bişi deil seninkinin az daha yükseği gibi düşünüodum ben...

bi uğrarım oraya uyduğu zaman...

eyw abi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...