Jump to content

2010-2011 Mazda 3 Hb Veya Sedan Otomatik

evren06

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ben yeni aldım otamatik mazda 3 hb 44 de bayada araştırdım bir tanede izmitte vardı 46 istiyordu ama şimdi 43 inmiş 41 bile bırakır diye düşünüyorum sahibinde vardi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sedan lari daha uygun oluyo touringleride 38.42 arasi  impressive lerse42 50 arasi ben impressive almani tavsiye ederim mazda al pişman olmazsin bana gore

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

55 dakika önce, Serkan55 :

sedan lari daha uygun oluyo touringleride 38.42 arasi  impressive lerse42 50 arasi ben impressive almani tavsiye ederim mazda al pişman olmazsin bana gore

Ben de almışken impresive olsun istiyorum...inşallah istediğimi bulurum...bu arada lpg olayına nasıl bakıyosunuz...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benzin fiyatlari dusucek gibi kolay kolayda yukselcege benzemiyor yuzde yetmiş dunyada petrol fiyatlari dustu turkiyede de zamanla dusucek en az yari yariya ben tuplu aldim ama ogle denk geldi sizde illa tuplu alcam diye arastirmayin temiz uygun olsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12 saat önce, Serkan55 :

benzin fiyatlari dusucek gibi kolay kolayda yukselcege benzemiyor yuzde yetmiş dunyada petrol fiyatlari dustu turkiyede de zamanla dusucek en az yari yariya ben tuplu aldim ama ogle denk geldi sizde illa tuplu alcam diye arastirmayin temiz uygun olsun

Teşekkür ederim serkan bey...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 saat önce, evren06 :

Ben de almışken impresive olsun istiyorum...inşallah istediğimi bulurum...bu arada lpg olayına nasıl bakıyosunuz...

Naçizane bir düşüncem var, bu konu ile ilgili. Benzinli alıp kendiniz bildiği, güvendiği bir yere lpg taktırmanız çok daha doğru olacaktır. Bakarsınız binersiniz ona göre hesabınızı yaparsanız. Benzin bütçenizi sarsmaz ise benzinli kullanmaya devam edersiniz. Bütçenizi zorlar ise lpg taktırırsınız. Yalnış montaj, kötü işliçik gibi etkenler problemler çıkarabilir. Bu yüzden kendinizin taktırması daha mantıklı bir harekettir. Umarım aradığınızı bulursunuz. :) 1 ay önce sine kadar aracımı satacaktım sonra vazgeçtim. İmpressive alabilirsiniz impressive alın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

51 dakika önce, Semih Uluca :

Naçizane bir düşüncem var, bu konu ile ilgili. Benzinli alıp kendiniz bildiği, güvendiği bir yere lpg taktırmanız çok daha doğru olacaktır. Bakarsınız binersiniz ona göre hesabınızı yaparsanız. Benzin bütçenizi sarsmaz ise benzinli kullanmaya devam edersiniz. Bütçenizi zorlar ise lpg taktırırsınız. Yalnış montaj, kötü işliçik gibi etkenler problemler çıkarabilir. Bu yüzden kendinizin taktırması daha mantıklı bir harekettir. Umarım aradığınızı bulursunuz. :) 1 ay önce sine kadar aracımı satacaktım sonra vazgeçtim. İmpressive alabilirsiniz impressive alın.

Söylediklerinizi dikkate alıcam...teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kimseye güven olmuyor...210 model hb ot.vites malum siteden gördüm aradım...bilgi istedim...dedi ikinci sahibiyim, kazası yok çiziklerden dolayı boya yaptırdım...ben de tamam aracı görmeye gelicem dedim kapattım...sonra bir araştırma yaptım...araç 5 el değiştirmiş...kaza sorgusunda da iki kazası görünüyor...bu ikinci kez başıma geldi...araç alırken çok dikkat etmek gerekiyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 saat önce, evren06 :

Kimseye güven olmuyor...210 model hb ot.vites malum siteden gördüm aradım...bilgi istedim...dedi ikinci sahibiyim, kazası yok çiziklerden dolayı boya yaptırdım...ben de tamam aracı görmeye gelicem dedim kapattım...sonra bir araştırma yaptım...araç 5 el değiştirmiş...kaza sorgusunda da iki kazası görünüyor...bu ikinci kez başıma geldi...araç alırken çok dikkat etmek gerekiyor...

+1

Birde bu durumu aracını satarken öğrenen satıcılar var. Çünkü çok fazla yada hiç araştırma yapmadan otomobil alan bilinçsiz sürücülerde var. Öyle ki aracın neresinde boya, değişen var bilmiyor. Alırken ekspertiz filan yapmıyor, satarken alıcı bir ekspertiz yapıyor. Çat çat her şey çıkıyor...Sahibinin günahı yok halbuki adam güvenerek, inanarak almış. Satarken bu durum ortaya çıkınca, yalancı duruma düşüyor. Bu tarz durumlarda enderde olsa oluyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Haklısınız ama bu durumla çok karşılaştım....o yüzden hangisi sag hangisi uyanık emin olamıyorum...yarın bir araca bakucam İzmirde...touring 41 bin istiyor ama 39 a bırakırsa alıcam inşallah...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

27 dakika önce, evren06 :

Haklısınız ama bu durumla çok karşılaştım....o yüzden hangisi sag hangisi uyanık emin olamıyorum...yarın bir araca bakucam İzmirde...touring 41 bin istiyor ama 39 a bırakırsa alıcam inşallah...

Hayırlısı neyse o olsun inşallah sizin için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Acil yardım...126 bin km de ilk sahibinden kazasız 2010 model touring 38 bine alınır mı sizce....fiyat iyi mi...araç otomatik...km problem yaratır mı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 dakika önce, evren06 :

Acil yardım...126 bin km de ilk sahibinden kazasız 2010 model touring 38 bine alınır mı sizce....fiyat iyi mi...araç otomatik...km problem yaratır mı...

ilan linki var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

57 dakika önce, evren06 :

36.5 bin tl iyidir dahası etmeyebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, evren06 :

ilan linkinde bahsedilen para daha yüksek. pazarlıkla düşürdünüz zannediyorum. bence fiyat iyi, bir önceki kasanın 2009 modelinin fiyatları bile buna yakın. keşke araç hakkında biraz daha detaylı bilgi verseymiş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

45 dakika önce, Mehmet Özdemir :

ilan linkinde bahsedilen para daha yüksek. pazarlıkla düşürdünüz zannediyorum. bence fiyat iyi, bir önceki kasanın 2009 modelinin fiyatları bile buna yakın. keşke araç hakkında biraz daha detaylı bilgi verseymiş.

Ben aracı gördüm...kullandım...araçta herhangi bir sıkıntı görünmüyor...servis bakımlı...ufak tefek kaportada sıkıntılar var ama onları satış yapmadan kaskodan halledecek..ön tamponun tırnakları kırılmış o değilecek serviste...bunların dışında sadece 4 lastik istiyor...ilgin için teşekkürler mehmet bey...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...