Jump to content

Satılık 2008 Model Mazda RX-8

trbuka

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar,

Eşimin araç ihtiyacını karşılamak adına (kızcağız işine gidip gelebilmek için her gün 90-100 km civarı yol yapıyor) istemeden de olsa RX-8'imi satışa çıkartıyorum. Otomatik ve mümkün mertebe LPG'siz veya dizel araçlarla takas da düşünürüz, ancak üstüne ödeme yapamam ne yazık ki. Her iki tarafı da üzmeyecek bir pazarlık mutlaka olacaktır.

Ankara'da kompresyon testi yapan kimse yok bildiğim kadarıyla, o nedenle fikir vermesi adına sıcak ve soğuk çalıştırma videosu da ekledim ilanıma. İlgilenenler buradan bakabilirler http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-2008-rx-8-267020121/detay

Kendime hayırlı satışlar/takaslar diliyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırılı satışlar.. fiyatlara şöyle bir göz gezdirince, makul bir fiyatlandırma yaptığınız belli oluyor. tez zamanda satılır umarım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araç kaporta ve motor olarak gayet temiz gönünüyor. Fakat o LCD display oraya pek uymamış bence. Orjinali klaps display seklinde açılıor:

30433280004_large.jpg

Bir de sol arka far su almış, bende de alıyordu fabrikasyon far contalarının kronik sorunudur, Mazda onları güncelledi, y.serviste çifti 85TL.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 minutes ago, revivo73 said:

Araç kaporta ve motor olarak gayet temiz gönünüyor. Fakat o LCD display oraya pek uymamış bence. Orjinali klaps display seklinde açılıor:

30433280004_large.jpg

Bir de sol arka far su almış, bende de alıyordu fabrikasyon far contalarının kronik sorunudur, Mazda onları güncelledi, y.serviste çifti 85TL.

Size katılıyorum, çok hoş değil. Söktürmeyi düşündüm, ama sipariş ver, gelmesini bekle vs, tepem attı dokunmadım :)

Arka farın contası için ise yetkili servis bana geçen ay 450 TL + işçilik fiyat verdi - min. iki hafta siparişin getirilmesi için beklemek de cabası.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok güzel araç, hayırlı satışlar. 2. araç alabilecek gücüm olsa, bir dakika durmazdım hazır forumdan biri satıyorken. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Servis abartmış. Aslında ben de orjinal conta ile değiştirmedim, parasından değil yağmurlu birgün aracı dışarı cıkaracaktım (normalde kapalı otoparkta duruyor ve yağmurda çıkartmıyorum) sol arka farı söküp tek tarafı yapışkanlı silikon bant ile eski fabrikasyon contası üzerinden geçtim ve bir güzel taktım bu alelacele çözüm sonrası bi daha hiç su almadı .)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

RX-8 sahipleri bu sene fiyatları birden yukarı cektikleri için kazalı RX-8'lere 60bin TLden başlayan etiket koydular. Onlardan sonra temiz RX-8 normal fiyatta bulunca hızlı satış olması şaşırtıcı değil.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...