Jump to content

Mazda 3 hakkında yardım

jan15
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba arkadaslar. sanırım bu konuda baya bir sayfa acılmıstır ama ben fazla bulamadım :(

ben 2006 model mazda 3 almak istiyorum. ama kafam biraz karısık. özellikle honda cıvıc sedan konusunda karısık. bu konuda hangisini önerirsiniz( tabii ki mazda ama neden?) birde sanırım 2007 yılında makyaj olayı olmus. bu makyaj cok fark ediyor mu. yardımcı olursanız sevinirim :krrsz:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 65
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• redrock

5

• NeBiAnd

12

• M.E.G

5

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

işin aslı hb ve sd hiç fark etmez. su ana kadar ki araba hastayımdır( ehliyet icin yasımı büyüttüm:) ) alabilecegim arabalar icinde m3 kadar beni ceken araba olmadı.hem sd hem hb ikiside görünüş olarak süper.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mustafa buraya geldin ya artık bizede hayırlı olsun demek düşer  ;) Ahmet arkadaşta demiş zevk meselesi dediğin arabalardan artısı var eksiği yok mazdadan memnun kalacağın kesin sen dizaynına bak hangisi içine siniyorsa ona karar ver

Makjajlı Bülentte var o gelince farkların hepsini tek tek sıralar merak etme

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest sevimli06

Sana mazda aldıracağımız kesin burda ama sedan mı hatcback mi orasını tartışma olabilir. ;D

Mazda olsunda çamurdan olsun.. hatcback olsun sedan olsun ama Mazda olsun :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

insallah bende sizden biri olacagım. zaten oldugu zaman ilk haberi size verecegim:)

ooo sen alana kadar daha burda çokkk sohbet ederiz hergün buralarda olursun artık Mazda aşkına düşmüssün sen  :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence m3 dizayn olarak çok daha güzel.Ebat olarak honda daha büyük fakat daha hantal duruyor ve donanım olarak m3 fazlası var eksiği yok.Sadece kağıt üzerinde 125 bg görünüyor fakat bu pek yola yansımıyor.Ama yinede zevk meselesi.Sen genç bir arkadaşsın ve yeni honda civic,passat,vectra gibi arabalar daha çok orta yaş gurubuna hitap ediyor bence.Ama yok ben 28 yaşındayım ama kendimi 40 gibi hissediyorum diyorsan honda civic al. 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda olsunda çamurdan olsun.. hatcback olsun sedan olsun ama Mazda olsun :D

yo yo sedan olmasın, yazık günah yaf bi dünya para vericek ya hb olsun ya da 8:) ... hb ;D:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest sevimli06

Bence m3 dizayn olarak çok daha güzel.Ebat olarak honda daha büyük fakat daha hantal duruyor ve donanım olarak m3 fazlası var eksiği yok.Sadece kağıt üzerinde 125 bg görünüyor fakat bu pek yola yansımıyor.Ama yinede zevk meselesi.Sen genç bir arkadaşsın ve yeni honda civic,passat,vectra gibi arabalar daha çok orta yaş gurubuna hitap ediyor bence.Ama yok ben 28 yaşındayım ama kendimi 40 gibi hissediyorum diyorsan honda civic al. 8:)

Abi son cümlenden şunu anladık kii ben 40 yaşındayım ama mazdaya binerken kendimi 28 yaşında hissediyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest sevimli06

yo yo sedan olmasın, yazık günah yaf bi dünya para vericek ya hb olsun ya da 8:) ... hb ;D:D

Bencede HB :)  Kullanıcısı olarak çook memnunum tabi burda HB ii sedan kötü anlaşılmasın.. Benim nacizane fikrim sadece.. Sen almadan önce biraz test sürşü yap bence.. Ben aldığım arabayı 8 kere test sürüşü yaparak aldım.. Bagajına kadar test ettim.. Bagaj olarak sedandan ufak ama kullanış olarak daha büyük ebattaki yükleri rahatça alabiliyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi son cümlenden şunu anladık kii ben 40 yaşındayım ama mazdaya binerken kendimi 28 yaşında hissediyorum :D

Ruhu genç olanlar zaten mazda alır benim yaşlarda İbrahim. O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

git Honda Civic al güzel kardeşim bak keyfine,Mazda bitmiş okey dönüyo...Honda Civic,Mazda 3'ten 2 gömlek üstün bana kalırsa,iç dizaynı yeter...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gercekten hb yada sd olarak bir fikrim. işin aslı bulacagım mazdaya baglı. 2. alacagım nasipse. o yüzden pek hb olsun yada sd olsun demiyorum.temiz ve ucuz hangisini bulursam. bir tane buldum gibi yarın konusacagım adamla.yaaa gercekten dusununce 2 side baya hos. ben tercih yapamam. nasip hangisi olursa

bu arada motor gucu olarak bence mazda kotu degil. nedeni ise bundan once 150 hp ve 100hp araclar kullandım. ve arasında öyle daglar kadar fark yoktu. birisi bmw 320 digeri astra sedan. hatta son süratleri baya yakındı. hızlanmada bmw daha iyiydi tabii. ama mazda motorununda hondanın cok arkadasında kalacagını sanmam. konudan konuya atlamısım tekrar okuyunca anladım ;D

benim için öncelik yol tutus ve frenler( seri ve hızlı arac kullananlar icin gerekli 2 temel ozellik) bunlarda mazda fazlasıyla oldugunu dusunuyorum.

yaaa aklıma yattı olacak bu iş nasipse :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest sevimli06

gercekten hb yada sd olarak bir fikrim. işin aslı bulacagım mazdaya baglı. 2. alacagım nasipse. o yüzden pek hb olsun yada sd olsun demiyorum.temiz ve ucuz hangisini bulursam. bir tane buldum gibi yarın konusacagım adamla.yaaa gercekten dusununce 2 side baya hos. ben tercih yapamam. nasip hangisi olursa:)

bu arada motor gucu olarak bence mazda kotu degil. nedeni ise bundan once 150 hp ve 100hp araclar kullandım. ve arasında öyle daglar kadar fark yoktu. birisi bmw 320 digeri astra sedan. hatta son süratleri baya yakındı:) hızlanmada bmw daha iyiydi tabii. ama mazda motorununda hondanın cok arkadasında kalacagını sanmam:) konudan konuya atlasım tekrar okuyunca anladım ;D benim için öncelik yol tutus ve frenler( seri ve hızlı arac kullananlar icin gerekli 2 temel ozellik) bunlarda mazda fazlasıyla oldugunu dusunuyorum.

yaaa aklıma yattı olacak bu iş nasip :tey:

Öyle tabii nasipten ötesi olmaz.. Ama sen mazda olayını bitirmişsin zaten.. Doğru yoldasın :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

git Honda Civic al güzel kardeşim bak keyfine,Mazda bitmiş okey dönüyo...Honda Civic,Mazda 3'ten 2 gömlek üstün bana kalırsa,iç dizaynı yeter...

inanma sen bu kardeşimize arkadaşım beğenmediği arabasına aylık 1000 liralık aksesuar parası harcar. Bide sor bakalım şimdiye kadar kaç para harcamış beğenmediği okeye dönen arabasına :D arabasını okadar severki üstünde toz bile görmeye tahammül edemez. Şuanda da arabasını satıp honda civic alabilecek maddi yeterliliğe sahiptir ama gidip almamakta direnmektedir bununda nedeni mazdasından vazgeçememesidir. :D

Volkancım kızma sakın :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...