Jump to content

Meraklısı için bulunmaz nimet!

BlueFamilia

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese merhaba,

Bu satılık ilanı bana ait değildir, peki neden paylaşıyorsun diyeceksiniz. Amaç sadece paylaşım, sohebt etme ve belki biraz teselli olma :)

Araba almama rağmen yine satılık makyajlı kasa mazda 323 protege var mı diye bakarken gördüğüm bu güzel otomobili sizinde görmenizi istedim.

Bu kasa mazda 323 meraklısı için bulunmaz hint kumaşı resmen. Benimde tam aradığım arabaydı ancak eşimle bebek beklediğimiz için bütçemizi kısıp 99 model 1.8 gt alabildik. Arabamdan çok memnunum o ayrı bir konu. Türkiye'de bu kasa ve temizlikte 323 olduğunu bilmek bile beni mutlu ediyor, amma reklam yaptım hee sanki ben satıyorum :) Neyse konuya dönelim,

işte o otomobil: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-35.000-km.de...garaj-arabasi-269045502/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Oldukça temiz hakkaten. Bu kadar temiz ve az km araç olunca kaçıncı sahibinden bilgisini de vermesi yerinde olurdu. Hoş hemen hiç kimse o bilgiyi vermiyor. LPG takılmamış olması da iyi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, s.halilduru :

Güzel bakılmış, bakanın eline sağlık. Her ne olursa olsun ama metal yorgunluğu mevcut araçta. 

O pek doğru değil cunku araçları metal yorgunluğundan etkilenmeyecek güvenlik katsayısı ile üretiyorlar. Şöyle düşün; 30-40 yıldır kullanılan uçaklar var hem yolcu hem kargo olarak kullanılan, onlar neden hala güvenli? Aynı durum araçlar için de geçerli.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O pek doğru değil cunku araçları metal yorgunluğundan etkilenmeyecek güvenlik katsayısı ile üretiyorlar. Şöyle düşün; 30-40 yıldır kullanılan uçaklar var hem yolcu hem kargo olarak kullanılan, onlar neden hala güvenli? Aynı durum araçlar için de geçerli.

Aynen katılıyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...