Jump to content
skunac

3.Nesil Mazda 3 Pedal Seti

Tavsiye Edilen Mesajlar

skunac    11
skunac

Selamlar herkese,

Bir süredir alıp almamak arasında kaldığım pedal setini gözümü karartıp Aliexpress ten aldım. 32usd. Malesef orjinali korkunç pahalı.

Takması biraz zor, hakikaten güç gerektiriyor. Sert bir malzeme. Uzatmayayım işlem bitti, sonuç resimdeki gibi.

Adsız.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Leskylor    101
Leskylor

Güle güle kullanın, araca farklı ve sportif bir hava katmış. CX-5 orijinal pedal seti için de 800 TL'ye yakın bir fiyat isteniyor, müthiş rakamlar :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
skunac    11
skunac

Haklısınız. Ben İzmir Mazda Yeni'ye gittiğimde gaza geldim alayım diye 200 küsür lira bir fiyat söylemişlerdi. Meğersem tek tek satılıyormuş!! ve sadece ayak dayama ve gaz pedalı vardı stokta. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.557
İlhan

Güle güle güzel günlerde kullanmanız dileği ile. :nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Koray74    207
Koray74

Bende ayak dayama istiyordum. Fiyat 200 tl ise çok. Biraz araştırıp uygun bir şey bulmak lazım gibi geliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fatalhand    121
Fatalhand

Daha önce paylaşmıştım forumda ben de aliexpressten almıştım.

post-8383-0-85559300-1426494178.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
theimam    3
theimam

s.a acaba 2011 model mazda3 için pedal seti nerden alabilirim tavsiye edeecek varmı ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.